МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Всесвітня літня Універсіада-2017: формуємо склад збірної команди України

Всесвітня літня Універсіада-2017: формуємо склад збірної команди України

Сьогодні, 27 березня 2017 року, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральний секретар Студентської спортивної спілки України Вадим Стеценко провів робочі зустрічі з представниками національних федерацій з видів спорту щодо підготовки та участі вітчизняних студентів-спортсменів у 29-й Всесвітній літній Універсіада-2017, яка відбудеться з 19 по 30 серпня у місті Тайбей (провінція Тайвань, КНР).

 

Першою завітала до освітянського Спорткомітету  легендарний тренер з художньої гімнастики – президент Федерації гімнастики України Альбіна Дерюгіна. Відбулася конкретна фахова розмова про те, як найкраще сформувати та підготувати наших художниць до Універсіади-2017. Альбіна  Миколаївна повідомила, що  в особистих змаганнях виступатимуть наші провідні гімнастки Анна Різатдінова та Вікторія Мазур. У групових вправах нашу державу представлятимуть студентки Національного університету фізичного виховання та спорту України. На Універсіаді в Тайбеї розігруватимуться нагороди в абсолютній особистій першості та в окремих видах (стрічка, булави, м’яч та обруч). А ще -  шестеро наших студенток позмагаються за медалі в командних змаганнях. Художниці змагатимуться 27-29 серпня.

         Наступна робоча зустріч відбулася з представником Федерації дзюдо України Віталієм Дубровою. Було обговорено низку важливих питань щодо формування студентської команди, проведення тренувальних зборів. Основу студентської збірної України складуть студенти Сумського державного університету і Тернопільського національного економічного університету. Наші спортсмени будуть представлені в усіх вагових категоріях (по вісім хлопців і дівчат). Змагання пройдуть з 20 по 25 серпня.

Нагадаємо, що на Всесвітній літній Універсіаді-2015 українські дзюдоїсти здобули «бронзу» в командній першості і два «срібла»  в індивідуальних змаганнях.

У робочих зустрічах взяла участь директор Центральної ШВСМ МОН України Анастасія Тукмачова.

Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

 

вгору