МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Підписано регламент міжобласного турніру «UNICEFFootballCup»

Підписано регламент міжобласного турніру  «UNICEFFootballCup»
20 березня 2017 року відбулося підписання регламенту міжобласного турніру «UNICEFFootballCup», який проводиться під егідою Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ). Регламент був підписаний Стецюком Ю.В. - директором Департаменту освіти і науки ОДА, Волоховим А.М. – начальником управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, Острєцовим В.В. – начальником Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та Безруком В.О. – головою Луганської обласної Федерації футболу.
         Ці змагання проводяться вперше. Основною метою змагань є залучення учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, популяризації принципу рівності у спорті, незалежно ввід поглядів і статі, сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб – дітей.
         Міжобласний турнір проводиться в одній віковій групі U- (2005 р.н.). Участь у турнірі візьмуть команди 302 шкіл з 5 областей України: Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької та Луганської.
         У Луганській області участь у І етапі візьмуть учні 59 загальноосвітніх шкіл. Обов’язковою умовою є те, що до складу команди (18 гравців) повинно входити не менше 6 дівчат, з яких щонайменше 3 повинні постійно перебувати на футбольному полі.
         У Луганській області турнір стартує 27 березня 2017 року.
         Хай щастить нашим дітям! Бажаємо позитивних емоцій, спортивної наполегливості і… переможе найсильніший!
Луганське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
вгору