МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Знай наших! Щойно з НОК України повідомили, що Борець Семен Новіков – найкращий спортсмен лютого в Україні

Підбиваючи підсумки спортивного місяця Експертна комісія Національного олімпійського комітету України відзначила чудові здобутки на міжнародній арені українських біатлоністів, борців та стрільців.

Детальніше ...

Волинський "Колос" розпочинає сезон-2020

29 лютого зональними змаганнями з міні-футболу ГО «Волинська ТО ВФСТ «Колос» розпочала сільські спортивні ігри Волині 2020 року, присвячені 70-річчю створенню товариства «Колос». В змаганнях прийняли участь 16 команд обєднаних територіальних громад, які виборювали путівки у фінал в своїх зонах в м.Горохові, смт.Маневичі, м.Луцьку та смт.Ратно.
Шість колективів, а саме Ківерці, Княгининок, Любешів, Самари, Турійськ, Горохів будуть боротись за звання чемпіона ігор. Фінальні змагання відбудуться орієнтовно 15 березня в м.Луцьку.
ГО «Волинська ТО ВФСТ «Колос» на виконання обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2020 рік та згідно поданих пропозицій від обєднаних територіальних громад, з метою подальшого залучення сільського населення до систематичних занять фізичною культурою та спортом планує проведення у 2020 році змагання з волейболу, шахів, шашок, гирьового спорту пляжного волейболу, армспорту, настільного тенісу, перетягування линви (канату), дартсу.
Детальніше ...