МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Донеччина: спортивне орієнтування серед школярів

На початку червня завершився відкритий чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування серед школярів присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Змагання були проведені за два дня на локаціях в селищі Комишуваха, Регіональний ландшафтний парк «Краматорський» та селище Біленьке, Регіональний ландшафтний парк «Краматорський».Донеччина: спортивне орієнтування серед школярів
Детальніше ...

На Дніпропетровщині підбито підсумки спортивних заходів, присвячених Дню захисту дітей та завершенню навчального року

Протягом останнього тижня травня в навчальних закладах проводилися спортивно-масові заходи з нагоди Дня захисту дітей.
Детальніше ...

Фінішував чемпіонат Донеччини з пляжного волейболу серед студентів

Завершився чемпіонат Донецької області з волейболу пляжного серед студентів університетів, академій та інститутів (закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації).
Детальніше ...

Донеччина: відбулися Спортивні ігри з пляжного волейболу серед студентів коледжів

Відбулися обласні фінальні змагання Спортивних ігор України з волейболу пляжного серед студентів коледжів Донецької області.
У змаганнях взяли участь 18 команд юнаків та дівчат з восьми закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Донецької області.
Усі ігри проводились за олімпійською системою. Високий рівень фізичної підготовки та неабияку майстерність в грі у волейбол демонстрували спортсмени на майданчиках. Незважаючи на спеку та палюче сонце, гравці боролись за перемогу до останнього.
Перше місце серед юнаків здобули студенти Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії, на другому місці студенти Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури і на третьому – Слов’янського енергобудівного технікуму.
Серед дівчат золоту нагороду отримали студентки Бахмутського педагогічного коледжу, срібло отримали – Бахмутського медичного коледжу і бронзу – Донецький коледж Луганського національного аграрного університету.
Переможці та призери отримали грамоти Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту та кубки управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.
 
 
Донецьке обласне відділення (філія)
Комітету з фізичного виховання та
спорту МОН України.
Детальніше ...

Легкоатлетка Ярослава Магучіх – найкраща спортсменка травня в Україні

  • Опубліковано в Новини
Підбиваючи підсумки спортивного місяця, Національний олімпійський комітет України визнав 17-річну представницю стрибків у висоту Ярославу Магучіх найкращою спортсменкою травня в Україні. Її особиста наставниця Тетяна Степанова названа найкращим тренером місяця.
Детальніше ...

Рівненщина: плідна праця методичного об’єднання

  • Опубліковано в Новини
У Мирогощанському аграрному коледжі проведене методичне об’єднання керівників та викладачів керівників та викладачів фізичного виховання закладів вищої освіти Рівненської області.
Детальніше ...