МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Краматорські школярі потрапили до всеукраїнського фіналу

У Сєверодонецьку на СК «Льодовий палац» завершився ІV регіональний етап Всеукраїнського турніру з футзалу серед команд школярів закладів загальної середньої освіти «Шкільна футзальна ліга України».
Детальніше ...

Тривають чемпіонати серед ДЮСШ Дніпропетровщини

Протягом березня-2019  у відбіркових групах 12 дівочих волейбольних команд 2005 року народження виборювали право грати у фіналі, який відбувся в спортзалі освітянської ДЮСШ м. Новомосковська.
Детальніше ...

На Дніпропетровщині стартував чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА серед школярів

За сприянням Пригунова Гліба Олександровича, голови Дніпропетровської обласної ради та обласного осередку федерації учнівського спорту України в нещодавно збудованому сучасному спорткомплексі Слобожанської об’єднаної територіальної громади стартував чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА серед школярів, в якому беруть участь
 350 юних спортсменів
з міста Києва, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Рівненської, Сумської, Полтавської, Харківської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Хмельницької, Чернігівської, Херсонської, Одеської, Дніпропетровської областей.

Начальник Дніпропетровського обласного відділення Євгеній Буря та радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації, заступник голови обласного осередку федерації учнівського спорту України Сергій Проценко привітали учасників чемпіонату та нагородили кращих спортсменів та тренерів за підсумками участі у міжнародних та всеукраїнських змаганнях 2018 року.

 

Ігор Шкловський  (Дніпропетровське обласне відділення

Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України).

Детальніше ...

Донеччина: І етап Спартакіади з міні-футболу в Бахмутському регіоні

Відбулись змагання з міні-футболу І етапу Спартакіади Донецької області 2018-2019 рр. серед учнів закладів професійної освіти. Змагання проводились в м. Бахмуті на базі ДНЗ «Бахмутський ЦПТО».
Детальніше ...

На Черкащині змагалися дзюдоїсти-студенти

6 квітня в рамках ХVІІ Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: університети, інститути, академії 2019 року відбулися змагання з дзюдо серед чоловіків та жінок.
Детальніше ...