МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

І знову баскетбол на Черкащині: змагання серед коледжів та технікумів

Не встигли влягтися пристрасті після баскетболу 3х3 серед коледжів та технікумів Черкащини, як знову стіни спортивного залу Черкаського політехнічного технікуму відчули спортивний азарт і прагнення до перемоги – 12 квітня розпочалися змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат за програмою ІІІ Спортивних ігор Черкаської області серед закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації у 2019 році. Турнір проходив за коловою системою за два дні – переможців та призерів команди мали визначати 14 квітня 2019 року в останньому турі змагань.
Детальніше ...

Спортивні ігри з баскетболу 3х3 серед коледжів і технікумів Черкащини

  • Опубліковано в Новини
У спортивному залі Черкаського політехнічного технікуму відбулися змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат за програмою ІІІ Спортивних ігор Черкаської області серед закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації у 2019 році.
Детальніше ...

Відбулися фінальні змагання серед школярів «ШВЛУ» Донеччини

У спортивному комплексі «Металург» міста Покровськ відбулися обласні фінальні змагання «Шкільної волейбольної ліги України» в Донецької області серед команд школярів закладів загальної середньої освіти 2002 та 2005 р.н. і молодші.  
Детальніше ...

Змагаються студенти-волейболісти Донеччини

З 9 по 11 квітня на спортивній базі Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії відбулися фінальні змагання ІІ етапу ХІV літньої Універсіади України в Донецькій області з волейболу серед студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації.
Детальніше ...

Спортивне життя закладів професійно-технічної освіти Дніпропетровської області

На базі  Дніпровського центру професійної освіти завершились змагання 63-ї обласної Спартакіади  серед учнів  закладів професійної (професійно-технічної) освіти  області  зі спортивної аеробіки.
Детальніше ...