МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

У Маріуполі відбулась першість зі спортивного метання ножів серед вихованців ДЮК

2 березня на спортивній базі Центру дитячо-юнацької творчості «Вікторія» міського центру позашкільної роботи міста Маріуполь, відбулись змагання з метання ножів серед вихованців дитячо-юнацьких клубів на першість південної зони Донецької області.
Детальніше ...

Відбулися фінальні змагання з баскетболу серед учнів закладів професійної освіти Шевченкового краю

Черкаським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 1 березня 2019 року організовані та проведені фінальні змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат за програмою ХVЮнацьких спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області у 2019році.
Детальніше ...

Всеукраїнські змагання школярів з єдиноборств. Дзюдо. Київ. Палац спорту. 28 лютого-2019. ПІДСУМКИ

Ці хлопці і дівчата назавжди вписали свої імена в історію українського освітянського спорту, ставши прзерами перших загальнонаціональних змагань з єдиноборств. Вітаємо!!!

Детальніше ...

Всеукраїнські змагання з єдиноборств серед школярів. Київ. Палац спорту. 28 лютого-2019. Боротьба вільна, греко-римська і жіноча. ПІДСУМКИ

Після учорашнього видовищногого турніру юних борців визначилися чемпіони і призери. Ці юні борцівські таланти також творять історію українського спорту. Вони першопрохідці. Запам"ятайте ці ІМЕНА!!!
Детальніше ...

Закарпаття: відбувся третій тур чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу

З 1 по 3 березня 2019 року відбувся ІІІ тур групи «А х В» з чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу 2018-2019р.р. юнаки  2004 р.н. і молодші в м.Ужгород на базі спорткомплексу «Юність».
Детальніше ...