МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Визначились призерки чемпіонату України серед дівчат

У Харкові 5-10 березня пройшов фінальний етап чемпіонату України серед дівчат 2006 року народження. Головний трофей здобула команда ДЮСШ-2 (Київ), яка виграла всі матчі: здобула три перемоги у групі «А», а у фіналі з рахунком 21:13 подужала ДЮСШ «Стрімкий м’яч» - найкращу команду групи «В». «Бронзу» здобули дівчата СДЮШОР «Карпати» (Ужгород). У поєдинку за третє місце вони переграли харківську ДЮСШ-3 (24:19).
Детальніше ...

Донеччина: Спортивні ігри з баскетболу серед студентів коледжів

На спортивній базі Маріупольського коледжу ДонНУЕТім. М. Туган-Барановского відбулись Спортивні ігри з баскетболу серед студентів коледжів (дівчата) південної зони Донецької області - міста Маріуполя та районів.
Детальніше ...

У Вінниці завершились змагання з волейболу серед студентів

У спортивній залі Вінницького державного педагогічного університету              ім. М. Коцюбинського завершились фінальні змагання з волейболу серед юнаків за програмою ХІV літньої Універсіади закладів вищої освіти Вінницької області.
Детальніше ...

У Краматорську відбувся тренінг з чирлідингу

Усі багато разів бачили їх в кіно, серіалах, на баскетбольних матчах. Вони завжди у гарному настрої і готові зарядити позитивом уболівальників. Красиві, стрункі, заводні дівчата та хлопці - чи так вже легко дістається їм схвальний гул трибун?
Детальніше ...