МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Донеччина: відбувся перший етап «Combat Games 2019»

На базі СК «Гора» міста Торецьк Донецької області відбувся І етап обласних ігор з єдиноборств серед школярів «Combat Games 2019» та чемпіонат Донецької області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2004-2006 р.н.
Детальніше ...

Спартакіада серед учнів закладів професійної освіти Рівненської області

Триває Спартакіада серед учнів закладів  професійної освіти Рівненської області. Черговим її видом стали змагання з баскетболу серед дівчат, які пройшли на базах Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу та торгівлі»  та Вищого професійного училища № 1 м. Рівне.
Детальніше ...

Відбувся відбірковий етап Шкільної волейбольної ліги України серед дівчат

На спортивній базі спеціалізованої школи № 63 відбувся Маріупольський міський етап чемпіонату України з волейболу серед  дівчат 2005 р.н. закладів загальної середньої освіти (Шкільна волейбольна ліга України) 2016-2020 років.
Детальніше ...

Відкритий чемпіонат Рівненської області серед школярів з тхеквондо ВТФ

Юні таланти з трьох областей країни Рівненської, Хмельницької та Волинської прийняли участь у відкритому особистому чемпіонаті Рівненської області з тхеквондо ВТФ. Свою майстерність демонстрували спортсмени 2012-2003 років народження. Переможцями та призерами змагань стали представники з усіх областей.
Детальніше ...