МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

СЛАВА УКРАЇНІ! - СТИЛЬНО, МОДНО, ПАТРІОТИЧНО!!!

Подія. Міністр молоді і спорту Ігор Жданов схвалив розміщення на футболках національної збірної з футболу гасла «Слава Україні». Він також закликав національні збірні з різних видів спорту підтримати подібну практику: «Cтильно, модно, патріотично! Підтримую і закликаю інші національні збірні команди України з різних видів спорту переймати подібну практику розміщення гасла «Слава Україні!» при замовленні та виготовленні форми. А першими, наскільки я пам'ятаю, таку традицію започаткували Національні паралімпійська та дефлімпійська збірні команди нашої країни. Слава Україні!», - написав Жданов.

Детальніше ...

У вишах Рівненщини відбулись святкові лінійки з нагоди Дня першого дзвоника

На урочистостях в Сарненському педагогічному колежі Рівненського гуманітарного університету з вітальним словом виступив начальник Рівненського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ярослав Тучак.
Детальніше ...

Черкаси: вшанування переможців І міських Спортивних ігор закладів професійної освіти

Під час проведення урочистостей до Дня знань, були підбито підсумки І Спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Черкаси у 2017-2018 навчальному році.
Детальніше ...