МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Незабутній відпочинок школярів Донеччини

Літні канікули 2018 року для вихованців пришкільних таборів ЗЗСО Південної зони Донецької області стануть незабутніми. Протягом трьох тижнів 500 вихованців  знайомилися з основними правилам поведінки на відкритому водоймищі, навчалися та вдосконалювали техніку плавання.
Детальніше ...

Баскетболістки ЛДУФК – переможці турніру в Ізраїлі Friendship games-2018

Жіноча баскетбольна команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-Скіф-Спартак» повернулася з Ізраїлю, де стала переможцем міжнародного турніру Friendship games – 2018. Окрім підопічних Ірини Кленіної у престижних змаганнях брали участь команди з Ізраїлю, Йорданії, Палестини та Росії.
Детальніше ...

Пропозиції Комісії ЛДУФК з моніторингу якості освіти

З метою поточної актуалізації та впорядкування навчально-методичної документації, уніфікації подання різних її форм до репозитарію ЛДУФК, подальшої реалізації студентоцентрового підходу в освітньому процесі та відповідно до чинних нормативних документів (Постанова Кабінет Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 347 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1187, Статуту ЛДУФК, Положення про організацію освітнього процесу у ЛДУФК) Комісія ЛДУФК з моніторингу якості освіти напрацювала низку пропозицій, що були схвалені Вченою радою ЛДУФК від 26.06.2018, на якій заступник голови комісії, доцент кафедри спортивних та рекреаційних ігор Валерій Мельник доповів про результати роботи комісії, про аналіз навчально-методичного забезпечення навчального процесу та перспективи його покращення.
Детальніше ...

Змагаються шкільні табори Маріуполя: «Будьмо здорові!»

З метою залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, використовуючи елементи різних видів спорту, Донецьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, спільно з Маріупольським міським центром позашкільної роботи, 4 липня на спортивній базі навчально-виховного комплексу «гімназія-школа» № 27 відбулися змагання Спартакіади пришкільних таборів II зміни закладів загальної середньої освіти Південної зони Донецької області.
Детальніше ...