МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

КРАМАТОРСЬК: змагаються студенти-легкоатлети

КРАМАТОРСЬК: змагаються студенти-легкоатлети

Змагання з легкої атлетики серед студентів закладів вищої освіти ІІІ-IV рівнів акредитації відбуваються в Краматорську не вперше. СК « Блюмінг» завжди гостинно приймає юних спортсменів на своїх майданчиках. Цього разу студенти Донбаської державної машинобудівної академії, Донбаського державного педагогічного університету, Донецького національного медичного університету та Донбаської національної академії будівництва і архітектури демонстрували свої здібності, долаючи дистанції 100 м, 200 м естафету 4х100 м, та стрибки в довжину.

Змагання відбулися в чудовій спортивній атмосфері. Юні спортсмени завзято боролися за перемогу у кожній дисципліні, демонструвавши спортивну майстерність та справжню волю до перемоги.

Кращі результати у змаганнях показали студенти Донбаського державного педагогічного університету (ДДПУ) - Оспіщева Катерина (100 м) - 14.2 с., Почепецький Кирило (100м) – 11.9 с., Гаценко Тетяна (200 м) – 27,9 с., Денисенко Євген (200 м) – 25.2 с., стрибках у довжину – Дудник Ганна (4.50 м), Карасьов Богдан (6.14 м) та в естафеті 4х100 м з результатами 58,3 с. – дівчата, 50,6 с – хлопці.

         За результатами змагань призові місця в загальнокомандному заліку між закладами вищої освіти розподілилися наступним чином: з загальною кількістю очок 486 першими стали, студенти Донбаського державного педагогічного університету (ректор Омельченко С.О.), за ними з невеликим відставанням Донбаська державна машинобудівна академія (ректор
Ковальов В.Д.) - 438 очок та на третьому місці Донецький національний медичний університет (ректор Кондратенко П.Г.) - 406 очок.

         Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту вітає переможців змагань та їх тренерів.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Детальніше ...