МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Щойно з Марракеша! Медальний зорепад українських школярів!!!

  • Опубліковано в Новини
Як повідомив президент Федерації учнівського спорту України Роман Греба, чергову медаль до скарбнички збірної України поклав вихованець харківського фехтування шпажист Руслан Гасанов. На жаль, у головному фінальному двобої наш школяр потсупився китайському шпажисту.
Детальніше ...

ЗОЛОТО-СРІБНИЙ ПРИВІТ УКРАЇНСЬКИХ РАПІРИСТОК З МАРРАКЕША!

  • Опубліковано в Новини
Щойно на Гімназіаді відбувся український дівчачий фінал рапіристок. У напруженому двобої Катерина Буденко з Києва перемогла представницю Миколаївської області Аліну Полозюк (завтра Алінка святкуватиме свій день народження). Отже, золота і срібна медалі вирушають до України.
Детальніше ...

Стартувала Всесвітня Гімназіада-2018

  • Опубліковано в Новини
З 4 по 8 травня живемо Всесвітньою літньою Гімназіадою-2018. У далекому мароккансьому місті Марракеш наші 122 дитини представляють Україну на цьому планетарному спортивному шкільному форумі. Підтримаємо їхні прагнення до медального Олімпу. Навіть головний спортивний школяр світу Лоран Петринка (Франція) порадів за нашу команду, яка є однією з найпотужніших на Гімназіаді. Нашкребли копійок, підготували команду, екіпірували і тепер наші школярі рівні серед рівних. Про дітей треба дбати завжди. Навіть, коли в країні йде війна з ненажерливим ворогом. Респект дорослим! Усім українцям! З такими людьми ми переможемо!!!
Детальніше ...

Футбольні новини з Маріуполя

2-4 травня на стадіоні ММК «Азовсталь» відбулися змагання з міні-футболу - І етапу Спортивних ігор України  серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Південної зони Донецької області. У змаганнях взяли участь 8 команд. Згідно з регламентом змагання проводилися за коловою системою. Під час ігор юнаки продемонстрували високий рівень фізичної і тактичної, підготовки. Цікаві комбінації, паси, влучні кидки не викликала жодних сумнівів, що кожна команда бажає перемогти.  
Детальніше ...

Відбувся чемпіонат Луганської області з баскетболу серед юнаків

У Сєвєродонецькому спортивному комплексі КДЮСШ№3 «Олімпія» відбулись фінальні змагання  чемпіонату Луганської області з баскетболу серед юнаків 2005-2006 року народження та молодше. За звання чемпіона області на баскетбольних майданчиках боролися п’ять команд юнаків: КДЮСШ№3 м. Сєвєродонецьк, ДЮСШ м. Рубіжне, ЗОШ №4 м. Лисичанськ, Попаснянської ДЮСШ, Троїцької ДЮСШ.
Детальніше ...

Дніпропетровщина: відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Знавці Олімпійського спорту»

90 учасників у двох вікових категоріях - переможці регіональних змагань з’їхалися до  Дніпровської академії неперервної освіти, щоб з’ясувати, хто найкращий.
Детальніше ...