МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Алло, Марракеш! ЗА МИТЬ ДО СТАРТУ

  • Опубліковано в Новини
У цьому марокканському місті зростає напруга. Спортивна. Спортсмени і тренери завершили останні приготування. Як кажуть - звірили годинники. Адже завтра (після сьогоднішнього урочистого відкриття Гімназіади-2018) розпочнуться звичайні робочі будні цих планетарних спортивно-шкільних змагань. Одними з перших стартують наші боксери.
Детальніше ...

ГІМНАЗІАДА-2018: який регіон України підготував найбільше спортсменів для головної команди

  • Опубліковано в Новини
За кілька годин до початку урочистого відкриття Всесвітньої літньої Гімназіади-2018 майже всі учасники вже зібралися в марокканських містах Марракеш і Касабланка (тут змагатимуться плавці). Серед них і збірна команда України. Усього 122 спортсмени.
Детальніше ...

У Шевченковому краї відбувся обласний етап з легкої атлетики серед школярів

На  Центральному стадіоні обласного центру відбулися змагання з легкої атлетики за програмою ХХІV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2018 році
Детальніше ...

Донеччина: фінальні змагання майбутніх воїнів

У  Слов’янськ відбулися фінальні змагання Спартакіади Донецької області з допризовної підготовки. Два дні представники з одинадцяти міст та районів Донецької області виборювали звання найсильніших: Мирноград, Дружківка, Торецьк, Покровськ, Слов’янськ, Авдіївка, Краматорськ, Бахмут, Новогродівка, Слов’янський район. Напередодні обласних змагань в містах проходили відбіркові тури.  Найкращі показники з виконання вправ і загальної фізичної підготовки показали спортсмени, яких і зустрічав Слов’янськ.  
Детальніше ...