освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Сумщина: ХХІV обласна спартакіада серед закладів вищої освіти І-ІІ р.а.

• Опубліковано в Новини
16 травня 2018 року на стадіоні Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка завершилися змагання ХХІV обласної Спартакіади з легкої атлетики серед закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації.
Детальніше ...

Стартував Кубок Львова зі спортивної гімнастики

Упродовж 16–17 травня у спеціалізованому гімнастичному залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові (вулиця Княгині Ольги, 3а) відбудуться відкриті змагання зі спортивної гімнастики «Кубок міста Львова», присвячені пам’яті олімпійського чемпіона, уславленого випускника, а згодом і заслуженого тренера України та завідувача кафедри гімнастики Львівського державного університету фізичної культури, доцента Віктора Чукаріна.

Студент ЛДУФК Гладкий Віктор – чемпіон Європи!

Травень 2018 року назавжди увійде в історію розвитку львівського пауерліфтингу, бо студент третього курсу Львівського державного університету фізичної культури (факультет фізичного виховання) Віктор Гладкий у ваговій категорії до 83 кг серед юніорів виборов звання чемпіона Європи.

Студент ЛДУФК Олесь Чудовський – переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату Європи за версією ISKA

Уперше у своїй історії Україна (м. Київ) прийняла чемпіонат світу з кікбоксингу за версією ISKA, де наші спортсмени вибороли 47 золотих, 32 срібні та 22 бронзові медалі й посіли перше загальнокомандне місце. Паралельно у столиці України проходив й Відкритий чемпіонат Європи, де студент третього курсу Львівського державного університету фізичної культури (факультет фізичної реабілітації) Олесь Чудовський з клубу «Золотий Лев» (особистий тренер – Юрій Кардашевський) завоював три медалі: золоту – в розділі К1 Лайт, срібні – у розділах лайт і семі-контакт.