МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

15 травня у ЛДУФК відбудеться нагородження переможців конкурсу «Олімпійська писанка – 2018»

  • Опубліковано в Новини

В актовій залі головного корпусу Львівського державного університету фізичної культури у вівторок, 15-го травня, відбудеться нагородження переможців та дипломантів традиційного, уже п’ятого за ліком творчого конкурсу «Олімпійська писанка – 2018».

Детальніше ...

Ужгород «окупував» десант кращих мушкетерів Карпатського Єврорегіону

  • Опубліковано в Новини
Упродовж двох днів (10-11 травня) у місцевому спортивному комплексі «Юність» майже 300 «д’артаньянів» (кадети) схрестили зброю за здобуття головних трофеїв традиційного  ХIX–го Всеукраїнського турніру Карпатського Єврорегіону з фехтування, присв’ячений пам’яті ЗТУ Василя Герея (головний суддя змагань  С. Горецький та секретар Н. Калініна).
Детальніше ...

ГІМАЗІАДА-2018: Луганщина зустрічає своїх переможців

  • Опубліковано в Новини
Сьогодні повернулися зі змагань Всесвітньої літньої Гімназіади члени збірної учнівської команди України, учні відділення греко-римської боротьби Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, чемпіон Гімназіади Святослав Калашніков та бронзовий призер Микита Політаєв.
Детальніше ...

Донеччина: боротися і перемагати!

  • Опубліковано в Новини
У Києві відбувся чемпіонат України з боротьби Кураш серед школярів. З різних куточків України до столиці з’їхалися спортсмени, щоб продемонструвати свою майстерність. Під час турніру юнаки та дівчата показали видовищну та динамічну боротьбу, було багато захоплюючих поєдинків. 
Детальніше ...

РІВНЕНЩИНА: обласний фінал «Шкільної волейбольної ліги України»

12 травня  2018 року в спортивних залах Рівненських ЗОШ № 13 та ЗОШ№ 22 були проведені фінальні  змагання ІІ етапу чемпіонату України «Шкільна волейбольна ліга України» серед дівчат та юнаків закладів загальної середньої освіти Рівненської області.
Детальніше ...

Відбувся фінал Спартакіади Рівненської області з футзалу

  • Опубліковано в Новини
 
У спортивному залі Автотранспортного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування відбулися змагання заключного виду Спартакіади студентської молоді вищих навчальних закладів Рівненської області 2017-2018 років з футзалу серед дівчат.
Детальніше ...