МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Дніпропетровщина аеробікоспортивна

5 квітня  2018  року на базі Дніпровського центру професійної освіти  відбулись змагання 62-ї обласної Спартакіади учнів  закладів професійної освіти 2017/2018 навчального року зі спортивної аеробіки.
Детальніше ...

Стартували фінальні змагання Спортивних ігор коледжів Дніпропетровщини

  • Опубліковано в Новини
Змагання Спортивних ігор розпочалися в навчальних закладах ще в жовтні минулого року.  У березні 2018 р. відбулися відбіркові та півфінальні змагання з баскетболу, волейболу, тенісу настільного, гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, військово-спортивного багатоборства.
Детальніше ...

У ЛДУФК відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація»

Удруге на базі Львівського державного університету фізичної культури відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація». У ньому взяли участь понад 50 студентів, які представляли 19 закладів вищої освіти України. Протягом трьох днів студенти демонстрували свої теоретичні знання та практичні вміння з фітнесу та рекреації.
Детальніше ...

На засіданні Вченої ради ЛДУФК вручили атестат професора Мар’янові Пітину

3 квітня 2018 року відбулося засідання Вченої ради Львівського державного університету фізичної культури. Під час засідання ректор Університету, доктор педагогічних наук, професор Євген Приступа вручив атестат професора Мар’янові Пітину, викладачу кафедри теорії спорту та фізичної культури, докторові наук з фізичного виховання і спорту. Євген Приступа відзначив роботу науковця за лідерство в рейтингу ЛДУФК за кількістю публікацій у виданнях, що індексуються в Scopus.
Детальніше ...

З Міжнародним днем спорту!

  • Опубліковано в Новини
Дорогі друзі! 6 квітня світ відзначає Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований Організацією Об’єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом!
Детальніше ...

На Вінниччині завершується проведення змагань обласної Спартакіади серед закладів вищої освіти з 11 видів спорту

У спортивній залі Вінницького медичного коледжу 5 квітня пройшли фінальні змагання з баскетболу серед дівчат за програмою обласної Спартакіади закладів вищої освіти.
Детальніше ...