МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Маріуполь: цікаві новини шашкового турніру

5 квітня в приміщенні Маріупольського міського шахового клуба відбулися змагання з шашок Спартакіади закладів професійної освіти Південної зони Донецької області. У змаганнях взяли участь 8 команд.
Детальніше ...

Студент ЛДУФК Кінах Тарас – призер чемпіонату України з важкої атлетики серед юніорів

У курортному містечку Берегове, що на Закарпатті, відбулися національні змагання з важкої атлетики серед юніорів. Студент другого курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Кінах Тарас у ваговій категорії до 105 кг виборов бронзову медаль у сумі двоборства. Також в активі нашого важкоатлета малі срібні нагороди у ривку та поштовху із результатом 138 кг та 167 кг відповідно.
Детальніше ...

Визначились переможці фінальних змагань з волейболу серед юнаків обласної Спартакіади загальноосвітніх навчальних закладів

У спорткомплексі «Баско» Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій 04 квітня відбулись фінальні змагання з волейболу серед юнаків за програмою обласної Спартакіади загальноосвітніх навчальних закладів, в якій взяли участь 8 команд,  переможців зональних змагань, із Барського, Крижопільського, Гайстнського, Бершадського, Ямпільського районів, м. Вінниця, м. Козятина та м. Жмеринки.
Детальніше ...

Герої спортивного року-2017

  • Опубліковано в Новини
У столичному Українському домі відбулася  ХІІ Всеукраїнська урочиста церемоня «Герої спортивного року». Визначено переможців у дев'ятии номінаціях. Нагороди отримали кращі спортсмени, тренери, команди, фахівці та ветерани спортивної галузі України.
Детальніше ...

Гімназіада України-2018: велика подія у маленькому Краматорську

3-4 березня на базі обласного шахового клуба ім. О.В. Момота Краматорськ приймав юних шахістів - учнів навчальних закладів 2000-2002 рр.н. з різних областей України. 
Детальніше ...