МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Сьогодні, 4 квітня, відбудеться XII Всеукраїнська урочиста церемонія "Герої спортивного року-2017"

  • Опубліковано в Новини
За кілька годин (18.00) стартує XII Всеукраїнська урочиста церемонія "Герої спортивного року-2017", на якій традиційно буде обрано найкращих атлетів, тренерів, команди та фахівців із різних видів спорту.
Детальніше ...

Всесвітня літня Гімназіада-2018: Королівство Марокко чекає наших школярів

Щойно наша новоспечена очільниця міжнародного відділу Олена Зерник і начальник управління фізичного виховання та спорту Віталій Масло повернулися з Посольства Королівства Марокко. Черговий похід завершився успішно. Документи ще однієї групи наших школярів, які з 2 по 9 травня змагатимуться на Всесвітній літній Гімназіаді в мароканському місті Марракеш, успішно пройшли перевірку і прийняті для надання візової підтримки.
Детальніше ...

Всесвітня літня Гімназіада-2018: Вони захищатимуть спортивну честь України

Склад збірної України з легкої атлетики для участі у Всесвітній Гімназіаді-2018. Виконком ФЛАУ затвердив склад збірної України з легкої атлетики для участі у Всесвітній Гімназіаді, яка відбудеться 2-9 травня в Марракеші (Марокко).
Детальніше ...

Школярі Дніпропетровщини - переможці відбіркового турніру «Шкільної футзальної ліги України»

Команда 5 класу загальноосвітньої школи № 54 міста Дніпра стала переможцем відбіркового турніру, який проходив у Світловодську.
Детальніше ...

Харківська державна академія фізичної культури пишається своїми студентами та випускниками!

Третього квітня в стінах Академії відбулась зустріч із переможцями, призерами та учасниками XII зимових Паралімпійських ігор 2018 року, а також тренерами збірної команди України.
Детальніше ...