МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Всесвітня літня Гімназіада-2018. Вони захищатимуть спортивну честь України

Знайомтесь: Василь Сова. Одинадцятикласник Старомізунської ЗОШ (Долинський район Івано-Франківської області) змагатиметься в марокканському Маррекеші на турнірі з вільної боротьби.
Детальніше ...

Спортивне життя учнів закладів професійної освіти Дніпропетровщини

Вітаємо срібних призерів Всеукраїнської спартакіади ! 27-30 березня 2018 року завершились змагання Всеукраїнської спартакіади учнів  закладів професійної освіти з волейболу серед юнаків.
Детальніше ...

Викладачі ЛДУФК за участі студентів провели планові наукові дослідження

Викладачі ЛДУФК за участі студентів провели планові наукові дослідження

У залі одноборств кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури викладачами даної кафедри спільно зі своїми колегами з біохімії та гігієни і анатомії та фізіології за участі добровольців студентів-спортсменів спеціалізацій кіокушинкай карате та боксу проводились планові наукові дослідження.

Серед багатьох студентів у тестуванні приймали участь провідні спортсмени кафедри фехтування, боксу та національних одноборств: призери чемпіонатів Європи та України з кіокушинкай карате – Лемішко Богдан (31 група факультету спорту), Палій Северин (21 група факультету спорту), Голуб Богдан (31 група ФПКПП та ЗО); а також призери чемпіонату України з боксу – студенти Кокотайло Михайло (21 група факультету спорту) та Рудий Михайло (1 група факультету спорту).

Члени комплексної наукової групи висловлюють подяку усім студентам-добровольцям, які приймали участь в експерименті.
https://www.ldufk.edu.ua/…/naukovi-doslidzhennja-zi-special…

Детальніше ...

Закарпаття: ХІV Універсіади області -2018 з волейболу серед студентів

29 березня у спорткомплексі «Юність»  та спортивному залі факультету здоров’я та фізичного виховання «УжНУ» відбулись  змагання з волейболу серед студентів ІІІ-ІVр.а., як у чоловіків так і жінок прийняло участь 4 команди, а саме: Ужгородський національний університет, Мукачівський державний університет, Ужгородський торгово-економічний інститут КНТЕУ, Закарпатський угорський інститут ім.Ф.Ракоці у залік ХІV Універсіади області 2018р.
Детальніше ...

Завершились фінальні змагання з волейболу серед юнаків Всеукраїнської Спартакіади закладів професійної освіти

  • Опубліковано в Новини
Упродовж 27-30 березня у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій проходили фінальні змагання з волейболу серед юнаків за програмою Всеукраїнської Спартакіади закладів професійної освіти, в якій взяли участь збірні  команди професійних навчальних закладів із 16 регіонів України.
Детальніше ...

Футзал серед учнів ЗПО: перемога гідних!

29-30 березня 2018 року на базі ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м.Краматорськ»  відбулася Спартакіада Донецької області з футзалу серед учнів закладів професійної освіти.
Детальніше ...

Ігор Радівілов - втретє найкращий спортсмен місяця в Україні

  • Опубліковано в Новини
Спортивного гімнаста Ігоря Радівілова визнано найкращим спортсменом березня в Україні. Його особистого наставника В’ячеслава Лаврухіна названо найкращим тренером першого місяця весни.
Підбиваючи підсумки спортивного березня Експертна комісія НОК відзначила чудові виступи українських спортсменів на міжнародних змаганнях з біатлону, дзюдо, карате, спортивної гімнастики, стрільби, фехтування.
Високого визнання НОК удостоєний бронзовий призер Олімпійських ігор Лондона-2012 Ігор Радівілов завдяки блискучому виступу на змаганнях Кубка світу в Досі (Катар), де він здобув дві медалі найвищого ґатунку. Українець святкував перемогу у вправах на кільцях та в опорному стрибку.
Крім того, за підсумками серії змагань Кубка світу зі спортивної гімнастики 2016-2018 років Ігор Радівілов здобув перемогу в загальному заліку у вправах на кільцях та в опорному стрибку.  
Нагадаємо, Ігор втретє здобуває звання найкращого спортсмена місяця в Україні. Раніше цю нагороду гімнаст отримував за жовтень та листопад 2017 року.
 
НОК України.
Детальніше ...