МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Луганщина: «OlympicLabWellbeing - вибирай спорт»!

  • Опубліковано в Новини
У спортивному комплексі обласного фізкультурно-оздоровчого центру «Олімп» (Краматорськ) відбувся обласний модуль «OlympicLabWellbeing - вибирай спорт!», який ініціював Національний олімпійський комітет України у рамках святкування Всесвітнього Дня спорту.
Детальніше ...

Донеччина: змагання справжніх козаків

Рідна мова, історія країни, народні ігри з кожним днем все більше цікавлять підростаюче покоління. Небайдужими до України людьми примножуються та зберігаються дивовижні скарби народної творчості, відроджуються та втілюються в життя безцінні зразки самобутньої спадщини українського народу.
Детальніше ...

Всесвітня літня Гімназіада: готовність №1

  • Опубліковано в Новини
Відбулося засідання Оргкомітету щодо організації, підготовки та участі збірної команди України у Всесвітній літній Гімназіаді, яка відбудеться в марокканському місті Марракеш з 2 по 9 травня.
Детальніше ...

Українець Дмитро Білозеров — чемпіон світу з більярдного спорту

  • Опубліковано в Новини
З 4 по 8 квітня в Алмати (Казахстан) проходила світова першість з більярдного спорту серед чоловіків та жінок “Динамічна піраміда”. Титул чемпіона світу завоював українець Дмитро Білозаров.
Детальніше ...

Не пропустіть фінал Кубку Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ!

  • Опубліковано в Новини
19 квітня 2018 року відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку міста Києва з футзалу серед студентських команд Вищих навчальних закладів, в якому зустрінуться збірні команди«Політехнік» (НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського") та НПУ ім. М. Драгоманова, який почнеться о 15:00 в Центрі фізичного виховання та спорту НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» за адресою вул. Верхньоключова 1/26. Матч пройде під егідою Футбольної асоціації студентів міста Києва.
Детальніше ...

Спортивна надія Краматорська

Початок квітня видався в Україні багатим на змагання. Одночасно в м. Хмельницький та м. Сєвєродонецьк відбулися змагання зі спортивної гімнастики. Чемпіонат Хмельницької області відвідали 16 дівчат і 5 юнаків, вихованців Краматорської ДЮСШ №2 (директор Левенець Ю.В.).

Вагомий внесок у скрабничку нагород свого навчального закладу зробили юні гімнасти. Серед дівчат «золото» виборола Волвенкова Катерина (ЗОШ №4), «срібло» - Кондратенко Софія (ЗОШ №9), Зубкова Анастасія (ЗОШ №6), Булдакова Анісія (ЗОШ №3), «бронзу» - Полякова Злата (ЗОШ №23) та Дяченко Поліна (ЗОШ №22).

Донецьке обласне відділення (філія) КФВС МОН України вітає тренерів, що підготували гімнасток - Яконюк І.В. та Ляпкіну Н.Є.

Трохи менше медалей привезли юнаки з м. Сєвєродонецьк, які відвідали відкритий чемпіонат Луганської області. Дві срібні нагороди здобули вихованці Капустіна О.В. – Голодников Михайло (ЗОШ №9) та Дронь Марк (ЗОШ №4).

Вітаємо юних гімнастів та бажаємо нових перемог на спортивних майданчиках країни і світу!

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України.

 

 

 

Детальніше ...