МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Сумщина: фінальні обласні змагання «Козацька наснага» серед ПТНЗ

  • Опубліковано в Новини
10 березня 2018 року в спортивному залі Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка відбулися фінальні обласні змагання «Козацька наснага» серед учнів професійно-технічний навчальних закладів цього року. Зустрілися збірні команди переможці групових змагань в обласному етапі, що позмагалися за нагороди.
Детальніше ...

Всесвітня літня Гімназіада-2018. Вони захищатимуть спортивну честь України. Олександр Дзюба (тхеквондо)

  • Опубліковано в Новини
   Вихованець Харківського ліцею «Імпульс» №161 Олександр Дзюба добре потренувався на відбірковому  турнірі з тхеквондо на ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри-2018 (ЮОІ), що проходив у місті Хаммамет (Туніс).
Детальніше ...

Відбулася Спартакіада школярів Черкащини з баскетболу

На базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. ім. В. Симоненка № 33 та Черкаської гімназії № 31відбулися фінальні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат за програмою ХХІV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2018 році.
Детальніше ...

Волейбольні баталії студентів Донеччини

  • Опубліковано в Новини
І знов для прихильників волейболу свої двері відчинив Краматорський машинобудівний коледж Донбаської державної машинобудівної академії (МК ДДМА, директор Макуха О.М.). 3-5 квітня в спортивній залі технікуму відбулися обласні фінальні змагання з волейболу – І етапу Спортивних ігор України серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Донецької області.
Детальніше ...

Переможці змагань з волейболу серед ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Південної зони Донецької області

  • Опубліковано в Новини
На спортивній базі  Маріупольського механіко-металургійного коледжу (директор Степанов В.В.)  відбулися змагання з волейболу - Спартакіади студентів ЗВО I-II рівня акредитації міста Маріуполя.
Детальніше ...