МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Cтудент ЛДУФК Кирило Кривий переміг у Білорусі

У білоруському Гомелі завершився традиційний престижний міжнародний турнір, де перемогу святкував студент першого курсу Львівського державного університету фізичної культури Кирило Кривий.
Детальніше ...

ВОЛЕЙБОЛ: НА ШЛЯХУ ДО ВІННИЦІ

  • Опубліковано в Новини
У Рівному відбулися змагання з волейболу серед студентських  команд юнаків та дівчат  в залік  Спартакіади області серед коледжів, на яких були відібрані збірні команди Рівненської області до участі в Спортивних іграх України в м. Вінниця.
Серед юнацьких команд не було рівних студентам Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування. За підсумками змагань було вирішено сформувати збірну команду на базі цього навчального закладу. Сильними командами порадували Березнівський лісотехнічний коледж НУВГП та Сарненський педагогічний коледж РДГУ, які відповідно зайняли друге та третє місця.
У турнірі серед дівчат   першість здобули студенти Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП, друге місце посіла команда Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Бронзові медалі вибороли представники Сарненського педагогічного коледжу РДГУ.
Рівненське обласне відділення фізичного виховання
та спорту  МОН України.
Детальніше ...