МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ЛДУФК: обласний конкурс відеороликів під гаслом «Я і мій друзяка Спорт»

У рамках реалізації Національної стратегії оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року Львівський державний університет фізичної культури разом з управлінням фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та відділенням Національної академії наук України у Львівській області з 10-го вересня по 20-е листопада 2017 року проводить обласний конкурс відеороликів «Я і мій друзяка Спорт».
Детальніше ...

Команда «Лідер» з Миколаївщини – переможці першого конкурсу «Олімпійське лелеченя»-«Olympic Moves»

У перший змагальний день Всеукраїнського фіналу «Олімпійське лелеченя»-«Olympic Moves» визначились переможці та призери конкурсу «Презентація команд».
З кожним роком рівень представлень зростає і це відмітили всі члени журі. Діти творчо підійшли як до підбору музичного матеріалу так і костюмів.
Боротьба була досить напруженою, але як і на кожних змаганнях є свої переможці.
За підсумками виступів усіх 25 команд, 1 місце виборола команда «Лідер» Миколаївської області, 2 місце – у команди «Друге дихання» з Донеччини і 3 місце вибороли представники Київщини з команди «Нове покоління». Зовсім трохи не вистачило «Гуцуликам» з Івано-Франківщини, які посіли 4 місце, що при такій високій конкуренції є дуже почесно.
За інформацією НОК України.
Детальніше ...

Сумщина: конотопчанин знову перший!

Друге «золото» на чемпіонаті світу з греко-римської боротьбі в Афінах. І знову це «золото» у скарбничку збірної України поклав представник Конотопа Владислав Кузько!
Хлопці зробили подарунок на день міста Конотоп!
Детальніше ...

Краматорськ: Олімпійський урок у дитячому садочку №53

У рамках святкування Дня фізичної культури і спорту працівники Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України відвідали Олімпійський урок у дитячому садочку №53 «Забава» м. Краматорська, що на Донеччині.
Детальніше ...

Профтехосвіта Волині: фізична культура і спорт в пріоритеті

Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведено засідання методичної ради керівників фізичного виховання  професійно-технічних навчальних закладів області.
Детальніше ...

На Запоріжжі кращою спортсменкою місяця знов стала студентка

За доброю традицією на Запоріжжі щомісяця визначають кращого спортсмена і тренера. Такий конкурс проводять обласні осередки Національного олімпійського комітету України та Асоціації спортивних журналістів.
Детальніше ...