МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

У Міжнародному дитячому центрі «Артек» відбулась урочиста церемонія відкриття Всеукраїнського фіналу спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»-«Olympic Moves»

Уже 7 років даний проект успішно проводиться по всій країні Національним олімпійським комітетом України. Цьогоріч, протягом року НОК реалізовував його у партнерстві з давнім та надійним другом олімпійського руху – компанією «Кока-Кола».
Детальніше ...

У Миколаєві відбулася нарада викладачів, завідуючих кафедр фізичного виховання та голів Спортивних клубів вишів

6 вересня 2017 року в Миколаївському обласному відділенні (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбулась нарада викладачів, завідуючих кафедр фізичного виховання, голів Спортивних клубів вищих навчальних закладів типу університет м. Миколаєва.
Детальніше ...

Маріуполь: тренування з чемпіонами

6 вересня, напередодні Дня фізичної культури та спорту, у спортивному комплексі «Іллічівець» міста Маріуполь відбулося відкрите тренування з боксу, організоване Донецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Маріупольською міською  федерацією  боксу, в якому взяли участь 93 хлопчики з особливими потребами - учні шкіл-інтернатів № 21 та № 37.
Детальніше ...

Досягнення рубежанських каратистів

П’ятеро  рубежанських спортсменів: Ксенія Коломійцева, Іван Січкар, Данило Мащенко, Кирило Сухіна, Вдадислав Дорошенко і їх наставник майстер спорту України міжнародного класОлександр Дорошенко успішно представили нашу країну на Кубку Європи з карате, який відбувся в Бельгії. 7 срібних та 1 бронзова медалі, завойовані нашими спортсменами, підняли нашу країну на третю сходинку в європейському табелі про ранги серед 19 команд Європи, які взяли участь у змаганнях.
Детальніше ...

Ігор Радівілов виборов два «золота» на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

У болгарському місті Варна, пройшов етап Кубка світу зі спортивної гімнастики, де магістрант факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка  Ігор Радівілов двічі підіймався на найвищу сходинку п'єдесталу.
Детальніше ...

СВЯТО ЗНАНЬ У ЛУБЕНСЬКОМУ ЛІСОТЕХІЧНОМУ КОЛЕДЖІ

Вересень починається СВЯТОМ ЗНАНЬ. Це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є загальним для всіх і особистим для кожного. Цей день завжди урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до нового життя.
Детальніше ...