МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

УНІВЕРСІАДА-2017: ВІДЗВІТУВАЛИ ПЕРЕД ЗМІ

Сьогодні, 5 вересня-2017, в УКРІНФОРМі відбулася прес-конференція керівників освітянського спорту та героїв 29-ї Всесвітньої літньої Універсіади щодо успішного виступу студентської збірної України на цих престижних планетарних змаганнях.
Детальніше ...

Роман Греба: «Проведення Універсіади було б вдалим кроком для України»

Ми вже повідомляли про сьогоднішню прес-конференцію керівників освітянського спорту та героїв Універсіади у Тайбеї. А ось як відреагували на цю подію наші колеги з національного інформаційного агентства УКРІНФОРМ:
Детальніше ...

Погляд з ФСТ «ДИНАМО»: підбито підсумки 29-ї Всесвітньої літньої Універсіади-2017

5 вересня відбулась прес-конференція, присвячена підсумкам участі українських спортсменів у Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї (Китайська Республіка). 
Детальніше ...

У Миколаєві відбулася нарада керівників та викладачів фізичного виховання вищих навчальних закладів типу коледж

5 вересня 2017 року в Миколаївському обласному відділенні (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбулась нарада керівників та викладачів фізичного виховання вищих навчальних закладів типу коледж м. Миколаєва.
Детальніше ...

Керівники фізичного виховання ПТНЗ Сумщини – нові завдання, новий підхід

Нові тенденції і підходи до розвитку базової фізичної культури – основне питання, яке розглядали на семінарі-нараді керівників фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладів області.
Детальніше ...