МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ШАНОВНІ КОЛЕГИ-ЖУРНАЛІСТИ! ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ ПРО ПІДСУМКИ ВИСТУПІВ УКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТІВ НА 29-й ВСЕСВІТНІЙ ЛІТНІЙ УНІВЕРСІАДІ-2017

5 вересня о 10.00 відбудеться прес-конференція на тему: “Успіхи українців на Універсіаді в Тайбеї”, в якій візьмуть участь чемпіони ХХІХ Універсіади (Зала 1). 
Детальніше ...

"Освіта України" підбиває підсумки Універсіади-2017

Завжди приємно мати справу з фаховою командою Максима Короденка. Разом з "Освітою України" підбили підсумки 29-ї Всесвітньої літньої Універсіади, яка фінішувала в тайвансьому Тайбеї.
Детальніше ...

ЛДУФК: Диференціація фізичної підготовки спортсменів

Вийшла друком монографія „Диференціація фізичної підготовки спортсменів” за загальною редакцією кандидата педагогічних наук, професора, професора кафедри теорії спорту та фізичної культури нашого Університету Михайла Михайловича ЛИНЦЯ.
Детальніше ...

Луганщина: змагання з греблі на байдарках і каное

2 вересня 2017 року в м. Лисичанську відбулись змагання з греблі на байдарках і каное, присвячені визволенню міста, на призи олімпійського чемпіона Чужикова М.Ф. Турнір проводився на базі Лисичанської спортивно-культурної оздоровчої бази «Лисичанець».
Детальніше ...

Олімпійський тиждень на Дніпропетровщині

Тренери-викладачі освітянської ДЮСШ № 3 міста Кам’янське відділення греко-римської боротьби організували та провели для вихованців дитячого садочку  «Водограй» веселі старти.
Детальніше ...

У Тернопільському національному економічному університеті завершився IV Всеукраїнський турнір з волейболу

Протягом трьох днів в спортивному комплексі Тернопільського національного економічного університету проводився IV Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений пам’яті ректора ТНЕУ, віце-президента Федерації волейболу України, голови Тернопільського обласного відділення НОК України, професора Сергія Ілліча Юрія.
Детальніше ...

Лев Кірпік: «Найважче - повірити в себе»

16-річний запорізький каноїст Лев Кірпік приніс Україні срібну медаль літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який проходив в Угорщині. Нагороду школяр завоював у змаганнях змішаних двійок на дистанції 200 м, в парі з харків'янкою Юліаною Путніною. Крім того, пара була п'ятою на дистанції 500 м, а в індивідуальному класі Лев посів шосте (200 м) і сьоме (500 м) місця.
Детальніше ...