МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ВАДИМ СТЕЦЕНКО: "УНІІВЕРСІАДНУ МІСІЮ УСПІШНО ВИКОНАНО"

Сьогодні, 2 вересня-2017, додому повернулася остання група студентської спортивної делегації України (працівники штабу) на чолі з головою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, генеральним секретарем Спортивної студентської спілки України Вадимом Стеценком. Цьогорічну спортивну місію виконано.
Детальніше ...

Юні шашисти Дніпропетровщини достойно виступили на молодіжному чемпіонаті Європи

У білоруському місті Вітебськ завершився молодіжний чемпіонат Європи з шашок-100. У змаганнях взяли участь 230 спортсменів із 15 країн: Азербайджану, Білорусі, Бельгії, Росії, України, Польщі, Нідерландів, Італії, Литви, Латвії, Естонії, Німеччини, Чехії, Молдови та Туреччини.
Детальніше ...

Смаголь Дмитро – переможець міжнародного юнацького боксерського турніру «Азовець-2017»

 У смт Кирилівка Запорізької області відбувся юнацький міжнародний боксерський турнір « Азовець-2017» в якому прийняв участь і вихованець Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи - Смаголь Дмитро, тренера-викладача Джунківського Олексія Васильовича.
Детальніше ...

Посвята у студенти ЛДУФК

У День знань у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського гостинно зустрічали першокурсників. Урочистості з нагоди посвяти у студенти відбувалися в актовій залі вишу за участю батьків, гостей, професорсько-викладацького колективу. Організатори: культурно-мистецький відділ і Театр спорту ЛДУФК.
Детальніше ...

У Баштанському районі відбулися змагання з веслування на байдарках і каное

Hа веслувальній базі "Елінг" Баштанської ДЮСШ відбулась традиційна відкрита першість Баштанської ДЮСШ з веслування на байдарках і каное, присвячена 26 річниці Дня Незалежності України.
Детальніше ...