МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Зустріч маріупольських школярів з легендою сучасного спорту

11 вересня у школі-інтернаті № 2 міста Маріуполь відбулося велике свято - Олімпійський урок, на яке запросили багаторазового чемпіона світу стронгмену Олександра Лашина, маріупольських спортсменів та учнів із шкіл-інтернатів № 21 та № 37.
Детальніше ...

На Херсонщині відбулася Спартакіада працівників освіти

На базі оздоровчого комплексу «Чайка» смт. Лазурне Скадовського району відбулися змагання за програмою ХІ обласної Спартакіади серед збірних команд членів Профспілки працівників освіти і науки України 2017, в яких прийняли участь понад 300 учасників з 25 збірних команд районів, міст та окремих територіальних громад області. Делегації очолювали начальники відділів освіти, голови районних профспілкових організацій.
Детальніше ...

На Харківщині відбулось вшанування кращого спортсмена місяця

У приміщенні Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації відбулось вшанування кращого спортсмена липня -  заслуженого майстра спорту України з синхронного  плавання, шестиразової  призерки чемпіонату світу з водних видів спорту    (м. Будапешт)  Волошину Анну В’ячеславівну та її тренера, заслуженого тренера України з синхронного плавання – Саідову Світлану Бурханівну.
Детальніше ...

Біла Церква: змагання із стрільби кульової в ДЮСШ № 1

У приміщені стрілецького тиру Комунального закладу Білоцерківської міської ради дитячо-юнацька спортивна школа № 1 (дир. Гончаренко Ю.А.) проходили змагання відкритого чемпіонату м. Біла Церква по стрільбі з пневматичної зброї, присвячений Дню працівників фізичної культури та спорту.
Детальніше ...

Денеччина: наші переможці!

З 5 по 11 вересня поточного року 300 найспортивніших, найактивніших і найрозумніших дітей з 25 регіонів України завітали до  Міжнародного дитячого центру «Артек», що у Пуща-Водиці, для участі у фіналі Всеукраїнського спортивно - масового заходу серед учнів загальноосвітніх шкіл віком 12-14 років «Олімпійське лелеченя - «Olympic Moves», який відбувався за ініціативи Національного олімпійського комітету України та підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України.
Детальніше ...

Стартує «Козацька наснага»

З 15 вересня, на гостинній Таврійській землі, в Скадовському районі Херсонської області розпочинаються Всеукраїнські спортивні ігри серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України «Козацька наснага»!
Детальніше ...

Юні козаки, на старт!

З 19-22 вересня 2017 року в смт Лазурне Скадовського району Херсонської області, на березі Чорного моря, відбудеться фінальний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт-2017».
Детальніше ...