МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

ЗМАГАННЯ ЮНИХ СТРИБУНІВ З ЖЕРДИНОЮ ДЮСШ №16 НА ЧЕСТЬ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ

10 вересня на Дитячій спортивній базі Дніпровського району міста Києва відбулися традиційні змагання серед юних спортсменів Дитячо-юнацької спортивної школи №16 на честь дня фізичної культури і спорту - «Свято юних стрибунів з жердиною».
Детальніше ...

Золоті нагороди чемпіонату світу у костопільських ліцеїстів

У грецьких Афінах відбувся чемпіонат світу з греко-римської боротьби. Серед учасників української збірної  були  вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату на чолі з тренерами Дмитром Шевчуком та Олексієм Лозовим.
Детальніше ...

Маріуполь: День фізкультури і спорту

У Маріуполі в «Міському Саду» відбулися заходи, присвячені святкуванню Дня фізичної культури та Дня міста. Спонсорську підтримку для проведення свята спорту надав депутат Верховної Ради України Сергій Тарута.
Детальніше ...

Закарпаття: змагаються юні гандболісти

9 вересня 2017 року в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту в  СК «Юність» м. Ужгород було проведено першість області з гандболу серед команд юнаків та дівчат 2004-2005 р.н.
Детальніше ...

ЕСТАФЕТУ ОЛІМПІЙСЬКОГО УРОКУ ПРИЙМАЮТЬ ЛУБНИ

Освітяни України взяли активну участь у заходах з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Сотні тисяч школярів і студентів вийшли на різноманітні змагання і турніри, взяли участь у різноманітних олімпійсько-спортивних конкурсах.
Детальніше ...

КИЇВСЬКІ ШКОЛЯРІ – ЧЕМПІОНИ В ЕСТАФЕТІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ СТАРТІВ «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ»

10 вересня в Міжнародному дитячому центрі «Артек» – в столичному курортному місці «Пуща-Водиця» – завершився фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя-Olympic Moves». Успішно виступили в цих популярних змаганнях київські школярі.
Детальніше ...

Змагання на честь захисника Маріуполя Андрія Назаренка

На спортивній базі ЗОШ № 15 міста Маріуполя  відбулися традиційні змагання пам’яті Андрія Назаренко, організовані Донецьким відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та адміністрацією ЗОШ № 15. Змагання розпочалися з урочистого підйому прапору України під звучання гімну України.
Детальніше ...