МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Ольга Харлан – делегат України до європейської Комісії атлетів

Володарка 4-х олімпійських нагород, 5-разова чемпіонка світу та 7-разова чемпіонка Європи з фехтування на шаблях Ольга Харлан обиратиметься до Комісії атлетів Європейських Олімпійських Комітетів.
Детальніше ...

Стартують учні столичного професійного коледжу

Першого вересня в Київському професійному коледжі з посиленою військовою і фізичної підготовкою відбулось урочисте відкриття нового навчального року, на яке завітали представники Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України.
Детальніше ...

СВЯТКОВО РОЗПОЧАВСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК У КИЇВСЬКОМУ СПОРТИВНОМУ ЛІЦЕЇ-ІНТЕРНАТІ

Сьогодні святково відчинилися юним спортсменам двері Київського спортивного ліцею-інтернату. Своїх учнів щиро привітав весь педагогічно-тренерський колектив спортивного ліцею на чолі з його директором Олегом Кореницьким.
Детальніше ...

Оновлені спортзали Чернігівської ОКДЮСШ чекають юних спортсменів

Завершено ремонт в Чернігівській обласній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі. Дітей очікують два барвисті спортивні зали. Юні баскетболісти, волейболісти, гімнастки вже зараз з нетерпінням налаштовані вступити у боротьбу під кільцем, сіткою,  зі стрічкою чи булавами.
Детальніше ...

ЮНА КИЯНКА – ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ТХЕКВАНДО СЕРЕД КАДЕТІВ

В єгипетському курортному Шарм-ель-Шейху завершився чемпіонат світу з тхеквондо ВТФ серед кадетів. Українські спортсмени завоювали три бронзові нагороди. Одна з них на рахунку київської школярки Карини Клівак.
Детальніше ...

У Миколаєві відбулася обласна нарада фахівців фізичного виховання

30 серпня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти під головуванням начальника Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кулішова О.Ю. проведена обласна нарада керівників, викладачів та учителів фізичного виховання професійно-технічних, загальноосвітніх та інтернатних навчальних закладів, методистів з фізичного виховання районних методичних кабінетів відділів та управлінь освіти райдержадміністрацій (міських рад) та об’єднаних територіальних громад, голів методичних об’єднань учителів фізичної культури, директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Детальніше ...