Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Відбулася нарада з організаційно-управлінських питань Спортивної студентської спілки України

3 серпня 2017 року у Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулась нарада з організаційно-управлінських питань Спортивної студентської спілки України (СССУ) за участі:
Детальніше ...

Змагання для влучних і майстерних відбулись в Маріуполі

7 серпня на спортивній базі дитячо-юнацького клуба «Зелена планета» міста Маріуполь відбувся відкритий турнір Донецької області, присвячений 25 - річчю ВДВ України, зі спортивного метання ножів. Цей турнір був організований завдяки ініціативі Міського центра позашкільної роботи та Донецького відділення Комітету з фізичного виховання та спорту.
Детальніше ...

Створюється найбільший спортивно-ігровий майданчик Кривого Рогу

  • Опубліковано в Новини
Біля Палацу молоді і студентів для занять спортом обладнаний новий спортивний майданчик для ролерів і скейтерів. Тут запрацює ще одна локація - спортивний майданчик з різними тренажерами і снарядами для воркаута. Для комфорту його відвідувачів висаджені дерева, встановлені зручні лавки, працює сучасне світлодіодне освітлення, вільна зона WiFi.
Детальніше ...

Всесвітня літня Універсіада-2017: НАША НАДІЯ І ГОРДІСТЬ

Затверджено остаточний список студентської збірної команди України, яка з 19  по 30 серпня в тайванському місті Тайбей (КНР) захищатиме спортивну честь вітчизняного спорту, Української держави.

Детальніше ...