Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Всесвітня Універсіада-2017: передстартова готовність українських студентів

Сьогодні, 3 серпня 2017 року відбулося фінальне засідання Організаційного комітету щодо підготовки та участі збірної студентської команди України у 29-й Всесвітній літній Універсіаді-2017.
Детальніше ...

Бердянська молодь здобула п’ять золотих нагород на чемпіонаті світу з карате

  • Опубліковано в Новини
У Запорізькій обласній державній адміністрації вшанували каратистів з курортного міста Бердянськ, які тріумфально виступили на чемпіонаті світу серед дорослих, юнаків, кадетів за версією WKS що проходив в Сербії. З Белграда команда, під орудою Петра Касьяненка, привезла п’ять  золотих, шість срібних та п’ять  бронзових медалей.
Детальніше ...

Дніпропетровщина розпочала підготовку до олімпійського уроку

Центральний захід відбудеться в м. Дніпрі 24-го вересня - як і в минулому році, в один день з Dnipro ATB Marathon - на площі Героїв Майдану, де буде проведено Олімпійський урок.
Детальніше ...

Львів’яни на подіумі відкритого КЄ зі стрільби з лука

У Чехії завершився другий етап відкритого Кубку Європи зі стрільби з лука серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату. У змаганнях взяли участь 119 спортсменів (71 чоловік та 48 жінок) з 25 країн світу - 19 європейських країн, а також з Кореї, Ірану, Малайзії, Гонконгу та Казахстану.
Детальніше ...

Костопільські спортсмени привезли нагороди з чемпіонату Європи

Завершився чемпіонат Європи з греко-римської боротьби  серед кадетів, що проходив у Сараєво (Боснії). У складі збірної команди України ─ четверо вихованців Костопільського обласного ліцею-інтернату.
Детальніше ...

На Запоріжжі кращою спортсменкою місяця знов стала студентка

Запорізькі області відділення Національного Олімпійського комітету України та Асоціації спортивних журналістів України підбили підсумки спортивного липня, і за традицією підбили підсумку конкурсу на звання кращого спортсмена і тренера місяця.
Детальніше ...