Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Дві золоті нагороди Євро-2017 Романа Бондарука

На чемпіонаті Європи-2017 з малокаліберної зброї в столиці Азербайджану Баку медальна скарбничка української збірної поповнилася черговими нагородами найвищого ґатунку. Долучився до їх завоювання й випускник Львівського державного університету фізичної культури Роман Бондарук, колекція нагород якого поповнилася двома золотими медалями Євро-2017.
Детальніше ...

Малюки ДНЗ № 69 м. Львова розпочали серпень із фізичної культури

  • Опубліковано в Новини
Проблеми оздоровлення дошкільнят, зміцнення та збереження їхнього здоров’я ніколи не втрачають своєї актуальності, тому в літній період оздоровчо-профілактична робота в дитсадках Львівщини спрямовується спеціалістом Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Іриною Стадник, насамперед, на охорону та зміцнення  фізичного здоров’я дітей, підвищення гартування  організму.
Детальніше ...

Львів’янка Оксана Заліско – призер міжнародного чемпіонату з нордичної ходьби

  • Опубліковано в Новини
У Білорусі  (місті Гродно) відбувся Міжнародний чемпіонат з нордичної ходьби серед ветеранів спорту. У змаганням взяли участь чотири країни серед яких Україна, Польща, Білорусія та Росія.
Детальніше ...

Військово-спортивний вишкіл «Рухливі діти – майбутнє суспільство»

1 серпня в Кальміуському районі міста Маріуполя, в парку ім. Гурого відбувся військово-спортивний вишкіл «Рухливі діти–майбутнє суспільство», організований Донецьким відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту і Міським центром позашкільної роботи за місцем мешкання.
Детальніше ...

Змагаються учні спортивно-оздоровчого табору «Буковинка»

Працівники Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України провели у спортивно-оздоровчому таборі «Буковинка», де оздоровлюються учні ДЮСШ системи освіти області, змагання з легкоатлетичного кросу. У змаганнях взяло участь понад 100 дітей.
Детальніше ...