МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

На Львівщині завершився ХХІV відкритий чемпіонат зі спортивного туризму „Кубок Карпат 2017”

Учора було підбито підсумки вже традиційного ХІV відкритого чемпіонату Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України зі спортивного туризму  „Кубок Карпат 2017”, який цього року проходив протягом двох тижнів червня – липня під гаслом: “Будь готовий до захисту Вітчизни!”.
Детальніше ...

Цікавинки з дитячих садочків Донеччини

Літо – найбільш сприятливий період для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку. Широке використання повітря, сонця, води, скорочення навчального навантаження, підвищення рухової активності справляють на дітей суттєвий оздоровчий вплив.
Детальніше ...

Маріуполь: святкування Івана Купала

6 липня, напередодні свята Івана Купала, в парку імені Гурова відбувся етнографічний фестиваль, організований Міським центром позашкільної роботи (МЦПР) за місцем мешкання та Донецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, в якому взяли участь вихованці 11 дитячо-юнацьких клубів МЦПР (Центрального, Кальміуського, Приморського районів)  та всі бажаючі.
Детальніше ...

Волинські спортивні освітяни звітували перед журналістами

5 липня 2017 року у конференц-залі Академії рекреаційних технологій та права Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України була проведена прес-конференція для представників регіональних засобів масової інформації за підсумками виступів студентських збірних команд Волині у ХІІІ літній Універсіаді України.
Детальніше ...

Луганщина: навчально-тренувальні збори з велосипедного туризму

З метою підготовки команди Луганської області до чемпіонату України серед юнаків з велосипедного туризму, у червні 2017 року в м. Кремінна на спортивній базі фізкультурно-спортивного центру «Олімп» Луганським обласним центром дитячо-юнацького туризму і краєзнавства були проведені навчально-тренувальні збори з велосипедного туризму. У зборах взяли участь спортсмени з м. Сєвєродонецька, Білокуракинського та Кремінського районів.
Детальніше ...