Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

На Львівщині завершився ХХІV відкритий чемпіонат зі спортивного туризму „Кубок Карпат 2017”

Учора було підбито підсумки вже традиційного ХІV відкритого чемпіонату Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України зі спортивного туризму  „Кубок Карпат 2017”, який цього року проходив протягом двох тижнів червня – липня під гаслом: “Будь готовий до захисту Вітчизни!”.
Детальніше ...

Цікавинки з дитячих садочків Донеччини

Літо – найбільш сприятливий період для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку. Широке використання повітря, сонця, води, скорочення навчального навантаження, підвищення рухової активності справляють на дітей суттєвий оздоровчий вплив.
Детальніше ...

Маріуполь: святкування Івана Купала

6 липня, напередодні свята Івана Купала, в парку імені Гурова відбувся етнографічний фестиваль, організований Міським центром позашкільної роботи (МЦПР) за місцем мешкання та Донецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, в якому взяли участь вихованці 11 дитячо-юнацьких клубів МЦПР (Центрального, Кальміуського, Приморського районів)  та всі бажаючі.
Детальніше ...

Волинські спортивні освітяни звітували перед журналістами

5 липня 2017 року у конференц-залі Академії рекреаційних технологій та права Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України була проведена прес-конференція для представників регіональних засобів масової інформації за підсумками виступів студентських збірних команд Волині у ХІІІ літній Універсіаді України.
Детальніше ...

Луганщина: навчально-тренувальні збори з велосипедного туризму

З метою підготовки команди Луганської області до чемпіонату України серед юнаків з велосипедного туризму, у червні 2017 року в м. Кремінна на спортивній базі фізкультурно-спортивного центру «Олімп» Луганським обласним центром дитячо-юнацького туризму і краєзнавства були проведені навчально-тренувальні збори з велосипедного туризму. У зборах взяли участь спортсмени з м. Сєвєродонецька, Білокуракинського та Кремінського районів.
Детальніше ...