освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Незалежно від віку, статті, національності, соціального статусу, ідеологічних та релігійних переконань кожен має можливість займатися спортом – це є фундаментальною основою української системи спортивного виховання і самовдосконалення.
Детальніше ...

Змагаються сумські екстримали

Лижна база Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України гостинно прийняла членів клубу любителів бігу «Явір».

Донецькі спортсмени - переможці чемпіонату України з тайського боксу

В Одесі проходив   чемпіонат України з таїландського боксу Муай-тай серед дітей, юнаків, юніорів та студентів. У змаганнях взяли участь 440 спортсменів з 16 областей.

Рівненська спортсменка ‑ бронзовою призеркою чемпіонату Європи з легкої атлетики серед молоді

Студентка Національного університету водного господарства та природокористування  Катерина Климюк (тренер Дубіч В.П.) стала третьою в естафеті 4х400 м на чемпіонаті Європи U-23 в Польщі.

Сумський легкоатлет – срібний призер чемпіонату світу (U18)

Олексій Кирилін, вихованець Сумської обласної дитячо-юнацької школи, тренер – Беліков В.П., поповнив скарбничку медалей українських легкоатлетів на чемпіонаті світу U18 у Найробі. У секторі для метання диска він виграв «срібло».

Новодністровці – чемпіони України звеслування на байдарках та каное

Збірна команда Чернівецької області звеслування на байдарках та каное у складі спортсменів-вихованців, які займаються набазі ОКЗ «ДЮСШ у м. Новодністровськ» Мельника Миколи, Болгарського Дмитра тапершорозрядників Хаян Михайла,Рибака Євгената Горенчука Романа взяли участь у змаганнях,які проходили у м. КовельВолинської області.

Підбито підсумки ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини

19 тисяч хлопчиків та дівчаток стали цього року учасниками районних та обласних зональних і фінальних змагань ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини. Спортивні ігри серед учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів проводились з чотирнадцяти видів спорту та з семи – серед учнів ЗОШ І-ІІ ступенів.

У Сумах відбулися традиційні всеукраїнські змагання «Марафон Чеха»

Незважаючи на досить прохолодну погоду, в суботу вранці на озері Чеха плавали любителі відкритої води. У турнірі взяли участь 43 спортсмени від малого до великого. Наймолодшому учаснику - 7, найстаршому - 50 років. Дистанції - від 100 до 5000 м. Крім сумчан, плавали ще й полтавці.

Вихованець БВУФК Ілля Кравченко – бронзовий призер чемпіонат світу з легкої атлетики

На чемпіонаті світу з легкої атлетики, що завершився учора у кенійському Найробі, вихованець Броварського вищого училища фізичної культури Кравченко Ілля, здобув для української команди п’яту нагороду, виборовши у стрибках з жердиною бронзову медаль ‑ 4 м 70 см.