МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

На Запоріжжі триває «Олімпійське літо»

Запорізькі школярі, які професійно займаються спортом, активно проводять літній відпочинок в спортивно-оздоровчих таборах. Один з таких днями розгорнули на славетному острові Хортиця представники кіокушин карате та тхеквондо. У наметах на березі Дніпра живуть та навчаються самостійності майже  сотня юних спортсменів із Запоріжжя на Дніпра.
Детальніше ...

Сумській спортінтернат «Барса» оголошує набір

4 та 5 серпня о 10.00 годині в приміщенні КЗ СОР «Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса» за адресою: м. Суми, вул. Привокзальна, 2/1 буде розпочато прийом документів для участі у конкурсному випробуванні для зарахування в 7-10 класи до навчального закладу.
Детальніше ...

Оздоровлення вихованців ДЮСШ Буковини

На виконання плану роботи Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації з 10 по 16 липня 2017 року п.2 Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України повідомляє, що 13 липня 2017 року в спортивно-оздоровчому таборі «Буковинка» Заставнівського району, с. Репужинці відбулося закриття ІІ табірної зміни на якому були присутні начальник відділення Жукотинський К.К. та провідний спеціаліст відділення  Малишев В.В.
Детальніше ...