МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Літні змагання в Покровську

За інформацією Комітету по фізичній культурі та спорту м.Покровськ  в липні відбулась першість дитячо-юнацької спортивної школи з пляжного волейболу, змагання проходили на двох волейбольних майданчиках парку «Ювілейний».
Детальніше ...

Успіх юних гандболістів Буковини

У  м. Капошвар (Угорщина) проходив юнацький клубний Чемпіонат Світу з гандболу серед юнаків у категорії U-12 YouthHandballFestivalINTERSPORT в якому взяла участь команда ГК ¨ДЮСШ-Освіта¨ відділення гандболу Заставнівської ДЮСШ. У цій віковій категорії в змаганнях взяли участь 11 клубних команд з Єгипту, Угорщини, Румунії Тайваню та України. 
Детальніше ...

Донеччина: зустрічі, що виховують

За інформацією методичного кабінету відділу освіти Торецької міської ради з нагоди 85 - річчя Донецької області та третьої річниці визволення міст Слов’янська та Краматорська  група школярів здійснила похід до відомого на Донеччині місця – гори Карачун.
Детальніше ...

Сумській спринтер поставив два рекорди за два виступи!

Вихованець обласної ДЮСШ Ярослав Демченко в кваліфікаційному забігу чемпіонату світу U18 в Найробі з особистим рекордом 48,11 з фінішував третім у своєму забігу і пробився далі (в півфінал безпосередньо проходили по чотири перші атлета з кожного забігу).
Детальніше ...