МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Запорізький школяр приніс Україні перше "золото" чемпіонату світу з легкої атлетики (U-18)

Кенія приймає чемпіонат світу з легкої атлетики серед спортсменів до 18 років. У складі збірної України єдиним представником Запорізької області був 16-річний метальних молота Михайло Кохан. До Найробі спортсмен вирушив у статусі лідера світового рейтингу у своїй віковій категорії - результат  84 м 25 см, показаний цього року в Дніпрі наразі нікому з однолітків перевершити не вдалося.
На чемпіонаті світу запоріжець з першої спроби підтвердив статус фаворита – у першому підході відправив  молот на 75 м 58 см, одразу вийшовши в лідери змагань. У другій спробі Михайло ще покращив свій показник - відправивши снаряд на 82 метри 31 см, а в третій  підкорив позначку у 80.98 м.
Саме результат другої спроби став вирішальним для Михайла Кохана – з показником у  82 метри 31 см наш спортсмен став чемпіоном світу, випередивши найближчого переслідувача на 8 метрів!
Зазначимо, що цей результат запорізького школяра можна вважати історичним одразу в кількох аспектах. Це перше золото чемпіонату світу в Кенії для збірної України. По-друге, дебютна нагорода такого рівня в кар’єрі самого Кохана, для якого це прем’єрний чемпіонат світу. По-третє, за рішенням міжнародної федерації легкої атлетики, чемпіонат світу з легкої атлетики у цій віковій категорії проводиться в останнє  тож запорізький метальник вписав своє ім’я в історію «королеви спорту» і таким чином.
Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Детальніше ...

Завершився всеукраїнський юнацький турнір з тенісу "День Трускавця"

Протягом трьох днів  на тенісних кортах ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»  проводився всеукраїнський юнацький  турнір з тенісу «День Трускавця» серед дітей віком від до 10 та 14 років.
Детальніше ...