МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Львів’яни-веслувальники з «Наварії» на човнах “Дракон” посіли друге командне місце на ЧЄ

В Угорщині завершився чемпіонат Європи з веслування на човнах типу “Дракон”, де українська збірна посіла друге командне місце серед дев’яти країн-учасниць змагань, виборовши 13 комплектів нагород.
Детальніше ...

Вдалий виступ важкоатлетів Донеччини

Вдалим виявився початок липня для важкоатлетів з Донеччини. Взявши участь у чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років та ХХХІ Міжнародному турнірі пам’яті ЗМС Я.Куценка, які відбулися у м. Скадовськ Херсонської області, спортсмени поповнили скарбничку медалей Донецької області.
Детальніше ...

Запоріжанка виграла студентський чемпіонат України з тайського боксу

В Одеській області відбулися змагання чемпіонаті України з тайського боксу (муай-тай) серед юніорів та студентів. Запорізькі бійці привезли додому п’ять нагород, чотири з яких вищого ґатунку.

Детальніше ...

Запоріжці змагаються на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Сьогодні у польському місті Бидгощі стартував молодіжний чемпіонат Європи з легкої атлетики (U-23). У складі збірної України є двоє представників Запорізької області – це спринтери Данило Курта і Роман Кравцов.
Детальніше ...

Вуличний футбол мандрує спортивними майданчиками Кремінщини

На спортивних майданчиках КУ ФОЦ «Олімп» та ЗОШ №2 м. Кремінна відбулись районні змагання з вуличного футболу. Участь у змаганнях взяли понад 120 юних футболістів з  Кремінського району. Команди юнаків були поділені на три вікові групи: старший вік - юнаки 2002-2003 р. н., середній вік – юнаки 2004-2005 р. н., молодший вік – юнаки 2006-2007 р. н . та молодші.
         Загальне керівництво з організації та проведення змагань здійснюють сектор молоді та спорту Кремінської районної державної адміністрації, Кремінська міська рада за підтримки обласних відділень КФВС МОН України та НОК України.
Детальніше ...

Роман Греба: «У Концепції Нової української школи є Екологічна грамотність і здорове життя»

Заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба і голова Комітету з фізичного виховання та спорту  МОН України Вадим Стеценко зустрілися з представниками Ради Європи з метою обговорення аспектів правового урегулювання навчання з питань небезпечності допінгу для здоров'я та його негативному впливі на етичні цінності спорту. 
Детальніше ...

ЛДУФК: «срібло» і «бронза» жіночих естафет на чемпіонаті України з легкої атлетики

У Кропивницькому, на Чемпіонаті України з легкої атлетики 2017 року визначилися переможці та призери у естафетах. Двічі на медальний п’єдестал пошани піднімалася жіноча збірна Львівщини, повністю сформована зі студенток кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури.
Детальніше ...