МОТОРНІ СПОРТИВНІ НОВИНИ

освітянський спорт           олімпійський рух            спортивна галузь України

Menu

Технологічний коледж НУ «Львівська політехніка» підбив підсумки спортивного життя за 2016/2017 навчальний рік

Після завершення практики в актовій залі Технологічного коледжу НУ “Львівська політехніка” відбувся спортивний вечір, метою якого було підведення підсумків 2016/17 навчального року зі спортивної і фізкультурно-масової роботи. Цей захід був започаткований чотири роки тому і став великим стимулом для покращення результатів виступів спортсменів коледжу на обласних змаганнях серед вищих навчальних закладів I-II р.а.
Детальніше ...

Сумський студент здобув «срібло» Кубка Європи з дзюдо

Кубок Європи з дзюдовідбувся у польському місті Гдинь. Студент Сумського державного університету Олександр Черкай виборов «срібну» нагороду у віковій категорії до 21 року. Він змагався у вазі до 81 кг.
Детальніше ...

Тернопільські віндсерфінгісти знову привезли медалі з регати у Києві

Семеро тернопільських віндсерфінгістів стали учасниками Кубку України з вітрильного спорту, який завершився у місті Вишгороді Київської області,  на Київському морі.
Детальніше ...

На Запоріжжі провели спортивно-патріотичний фестиваль «Хортиця єднає Україну»

Масштабний спортивно-патріотичний фестиваль під назвою «Хортиця єднає Україну» відбувся у Запоріжжі.  Учасниками триденного свята стали вихованці обласних федерацій ушу та спасу, які цими днями покращували майстерність та оздоровлювалися в спортивних таборах на славетному острові.
Детальніше ...

Студентка ЛДУФК Марина Кирик змагатиметься на чемпіонаті світу-2017 з плавання на відкритій воді

З 14 по 30 липня в угорській столиці відбудеться Чемпіонат світу 2017 року з водних видів спорту. Найсильніші представники водних видів спорту у Будапешті розіграють 75 комплектів нагород.

Детальніше ...

Акція з благоустрою спортивної бази Херсонської обласної КДЮСШ «Освіта»

8 липня на спорткомплексі Херсонської обласної КДЮСШ «Освіта» відбулася акція із благоустрою спортивної бази. У проведенні робіт взяли участь тренери, учні спортивної школи, їх батьки, робітники  будівельних бригад. До акції приєдналися також голова Херсонської облдержадміністрації, президент Херсонської федерації футболу Андрій Гордєєв, його заступники Дмитро Бутрій, Олександр Адамчик, Андрій Балонь, начальник обласного відділення  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юрій Кан, начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Юрій Семченко, виконавчий директор Херсонської обласної федерації футболу Олексій Кручер та генеральний директор сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський.
Детальніше ...

Костопольські ліцеїсти вдало виступили на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики

У Луцьку відбувся чемпіонат України серед юніорів з легкої атлетики.  Він став заключним етапом відбору на Юніорський чемпіонат Європи, який проходитиме 20-23 липня у Гроссето (Італія).
Детальніше ...

Закарпаття: у батька олімпійця – ювілей!

Начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, голова обласного відділення НОК України (Іван Риляк), члени виконкому обласного відділення НОК України та крайовий осередок асоціації спортивних журналістів України (В. Гаджега) щиро вітають талановитого і незмінного упродовж багатьох років тренера ДЮСШ облради ФСТ «Динамо», заслуженого тренера України з фехтування Анатолія Васильовича Герея з 60-річчям.
Детальніше ...

Медальна скарбничка спортсменів з міста Селидове

За інформацією Селидівської міської ради в місті Бердянськ відбувся Чемпіонат України серед школярів зі спортивної аеробіки. В змаганнях взяли участь близько 300 учасників із дванадцяти міст нашої держави. Три змагальних дні проходили в напруженій боротьбі, суперництві і гарячій підтримці вболівальників.
Детальніше ...