Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Дипломи освітянського Спорткомітету отримають найкращі команди "Шкіряного м"яча"

Завтра день фіналів на Всеукраїнському турнірі "Шкіряний м"яч" серед тринадцятирічних школярів. У фіналі зіграють команди міста Суми та Закарпаття. Переможців і призерів, а також усіх учасників чекає багато різноманітних нагород і подарунків. Серед них і дипломи освітянського Спорткомітету.
Детальніше ...

У Харкові визначили кращого спортсмена місяця

У  залі Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, відбулось засідання комісії з визначення найкращого спортсмена Харківщини у травні 2017 року.
Детальніше ...

Луганщина: першість ФСК «Юність»-2017 з міні-футболу

  • Опубліковано в Новини
На Луганщині завершилася відкрита першість ФСК «Юність» з міні-футболу. У турнірі 2017 року взяло участь три команди «Коледж ЛНУ», «Агродар» та «Юність», які зіграли між собою за коловою системою.
Детальніше ...

Луганські спортсмени призери ЧС з кікбоксингу ISKA

  • Опубліковано в Новини
Тридцять дев'яту і, ювілейну, сорокову медалі в скарбничку золотих спортивних нагород чемпіонатів і кубків світу Школи гун-фу «Дракон і Тигр» Міського клубу східних бойових і оздоровчих систем привезли з Греції два юних сєвєродончанина - 11-річний Ростислав Середа з багатопрофільної гімназії і 13-річний Ілля Косаренко зі школи № 14.
Детальніше ...

Команда ФК «Кремінна» стала срібним призером Всеукраїнських змагань

  • Опубліковано в Новини
За ініціативи Міжнародного благодійного фонду CARITAS-Україна у столиці був організований та проведений Всеукраїнський турнір з вуличного футболу серед дітей віком 13 - 16 років. Луганщину представляла команда футболістів Кремінського району.
Детальніше ...

Луганщина: Кубок «Юні шахові королі», присвячений пам’яті Івана Михайловича Митько

У спортивному комплексі «Олімп» міста Кремінна відбувся фінальний етап Чемпіонату Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України з шахів «Юні шахові королі», присвячений пам’яті Івана Михайловича Митько. Участь у фінальному етапі взяло більше тридцяти юних шахістів з Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної  та Міловського  району.
Детальніше ...

У Рубіжному відбулись змагання з силового екстриму

  • Опубліковано в Новини
Захід було присвячено святу «Луганщина — це Україна» в честь 79-річчя Луганської області. Організатори заходу - Управління молоді та спорту Луганської ОДА та ГО "Федерація силових видів спорту".
Детальніше ...

Олімпійський день буковинських студентів

З нагоди Всеукраїнського олімпійського дня  студенти Чернівецького торговельно-економічного інституту  КНТЕУ та  учасники  інститутського туристичного клубу «Плай»  на чолі із старшими викладачами кафедри фізичної культури Крецьким О.І. та  Савенковим О.Є. здійснили в Карпатах сходження на гору Піп Іван.
Детальніше ...

Олімпійський день в ДНЗ «Чебурашка»

  • Опубліковано в Новини
У ДНЗ «Чебурашка» с. Романківці Сокирянського району Чернівецької області (Завідувач ДНЗ Лиса Н.П.)  проведено  Олімпійський день на тему: «Рух, навчання та відкриття». Метою заходу була  популяризація здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та культурного збагачення малят і населення.
Детальніше ...