Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

ЗОШ № 15 м. Первомайська – переможець зональних Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola»

У Первомайську на міському стадіоні відбулися зональні Всеукраїнські змагання з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» (U-14, група 4), в яких взяли участь чотири команди, що представляли Дніпропетровську, Кіровоградську, Миколаївську і Херсонську області.
Детальніше ...

ВИШНЕВЕ СТАЛО СТОЛИЦЕЮ «ШКІРЯНОГО М"ЯЧА»-2017

Сьогодні Кременчук передав естафету «Шкіряного м’яча» містечку Вишневе, що розкинулося за кілька сотень метрів від кільцевої дороги Києва. Тут стартував Всеукраїнський турнір «Шкіряний м’яч – Кубок Сoca-Cola».
Детальніше ...

Маріуполь: свято «День здоров`я», присвячене всесвітньому Олімпійському дню

У Маріупольському механіко-металургійному коледжі відбулося спортивно-оздоровче свято «День здоров`я» під гаслом «Здорове покоління – майбутнє України», яке було присвячене всесвітньому Олімпійському дню в Україні.
Детальніше ...

На Харківщині відбулось свято Олімпійського дня

На базі Комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ»  Харківської обласної ради відбулось спортивне свято Олімпійського дня для дітей та підлітків області.
Детальніше ...

Учні Тернопільської ЗОШ №29 ‑ срібні призери турніру «Шкіряний м’яч»

Вихованці тренера Володимира Ясюченя, учні Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №29 з поглибленим вивченням іноземних мов сьогодні стали срібними призерами футбольного турніру «Шкіряний м’яч» в категорії U-11, який проходив на стадіоні «Кремінь-Арена» (м. Кременчук).
Детальніше ...

«Шкіряний м’яч»: U-11. Фінал. Харків – Тернопіль – 4:0.

Щойно визначився чемпіон «Шкіряного м’яча» у молодшій віковій групі (U-11) У Кременчузі, що на Полтавщині, хлопці з Харкова перемогли тернопільську команду з рахунком 4:0.
Детальніше ...

«Шкіряний м’яч»: У ці хвилини триває фінал. Харків – Тернопіль

Сьогодні в Україні великий футбольний день «Шкіряного м’яча». У ці хвилини вКременчузі, що на Полтавщині одинадцятирічні 11-річні хлопці з Харкова і Тернополя змагаються за головний приз Виграють юні харків’яни з рахунком 1:0.
Детальніше ...