Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Хмельниччина: обласна Універсіада з пляжного волейболу

На спортивному майданчику  Хмельницького міського пляжу відбулися фінальні змагання з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд за програмою обласної Універсіади ВНЗ типу: університет, академія, інститут 2017 року, де змагалися 5 чоловічих та 6 жіночих команд.
Детальніше ...

Жіночий футбол на Черкащині

В Умані на стадіоні "Уманьферммаш" відбулися змагання з футболу серед жінок за програмою XV Універсіади Черкаської області серед вищих навчальних закладів типу: університети, інститути, академії.
Детальніше ...

Освітяни Дніпропетровщини обговорили шляхи розвитку туризму

  • Опубліковано в Новини
Напередодні Міжнародного дня захисту дітей департаментом освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації,  Дніпропетровським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Дніпропетровським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти був організований науково – методичний семінар «Освітні стратегії сталого розвитку туризму, як ефективний напрямок патріотичного виховання та оздоровлення підростаючого покоління». 
Детальніше ...

Відкрита першість Васильківського району з боксу

У спортивному комплексі Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи, що в селищі Калинівка, відбулись обласні змагання « Відкрита першість Васильківського району з боксу присвячена Дню захисту дітей», під патронатом голови Васильківської РДА Одинця В.І.
Детальніше ...

Олімпійський день у Великоновосілківському професійному ліцеї

У ліцеї відбулися спортивно-розважальні змагання  з нагоди заснування Олімпійського дня в Україні. Змагання розпочалися  урочистим театралізованим дійством  з історії олімпійського руху, підняттям державного прапора, виконанням гімну України.
Детальніше ...

На Прикарпатті відбулося свято-зустріч з обдарованою молоддю "Ми – надія твоя, Україно!"

  • Опубліковано в Новини
У приміщенні залу засідань Івано-Франківської облдержадміністрації відбулося загальноміське культурно-мистецьке свято  обдарованої учнівської молоді "Ми – надія твоя, Україно!", приурочене Міжнародному  Дню захисту  дітей, на якому вшановували учнів та їх наставників, котрі досягли найвищих результатів в предметних олімпіадах, творчих конкурсах, спортивних змаганнях.
Детальніше ...

Донеччина: незвичайні «Веселі старти»

Цікаві культурні спортивно - масові заходи, організовані Донецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і Міським центром позашкільної роботи за місцем мешкання, присвячені Дню охорони навколишнього середовища, відбулись 6 червня в Кальміуському районі міста Маріуполя в парку імені Гурова.
Детальніше ...

Луганщина: змагаються кращі баскетбольні команди юнаків області

 У спортивному комплексі «Олімп» міста Кремінна відбулись фінальні змагання  Чемпіонату Луганської області з баскетболу серед юнаків 1999-2000 року народження та молодше. Участь у фіналі обласної першості взяли п’ять кращих команд юнаківз Кремінної, Лисичанська, Сєвєродонецька, Старобільська та  Рубіжного.
Детальніше ...