Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Змагаються тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти Прикарпаття

  • Опубліковано в Новини
Уже традиційним стали змагання серед тренерського складу ДЮСШ, СДЮСШОР системи освіти області. В програмі спартакіади: міні-футбол, шахи, настільний теніс (серед тренерів) та дартс (серед керівників установ).
Детальніше ...

Фізкультурно-спортивне життя Донеччини

1 червня 2017 року на  Донеччині в усіх містах та районах лунали пісні, майоріли кольорові кульки, було чути сміх дітей.
 Міські майданчики перетворювалися на чарівну країну під назвою «Щасливе дитинство». Свято, яке подарували малечі різні громадські організації, надовго залишиться в пам’яті дітей. На одних майданчиках малечу розважали улюблені герої дітей та дорослих – Фіксики – Сімка та Нолік, на інших - діти змагалися в спортивній естафеті. Молодші школярі пришкільних таборів м. Дружківка,
м. Слов’янськ, м. Костянтинівка визначили кращих у стрибках, грі в бадмінтон, рухливих іграх, малюнках на асфальті. Наймолодші мешканці
 м. Краматорська змогли взяти участь у параді на дитячих колясках. 
Міжнародний день захисту дітей - це не тільки веселощі, сміх, пісні і розваги. Це ще й можливість для дорослих голосно заявити про своє бажання зробити щось гарне  всім дітям у світі.
                                               ХХХ
Наприкінці травня у м. Миколаїв відбулася Всеукраїнська Універсіада з важкої атлетики, на якій найсильніші студенти України змагалися за медалі і за право представляти нашу країну на Всесвітній Універсіаді.
Від Донецької області на змаганнях виступав студент Донецького державного університету управління – Максим Кобець.
З високими результатами Максим завершив змагання, посівши 2-ге місце, і повернувся у рідне місто з дипломом і срібною медаллю.
         Як найсильніший студент області з даного виду спорту Кобець Максим буде захищати честь нашої країни на Всесвітній Універсіаді, яка відбудеться у м. Тайбей (Китай) з 20  по 25 серпня цього року.
         Вітаємо спортсмена з успішним виступом і бажаємо нових перемог на міжнародних аренах.
                                                        ХХХ
Життя – прекрасне, треба любити і цінувати його. Воно дарує нам безліч приємних днів, одним з яких є День захисту дітей. В Маріуполі
1 червня 2017 року в паркових зонах  Центрального району – «Міський Сад», Кальміуського – парк «Гурова», Лівобережного - парк «Веселка», Приморського – «Приморський парк» відбулися святкові заходи, організовані Донецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту і Міським центром позашкільної роботи, присвячені цьому дню. В святкових заходах взяли  участь діти з 63 пришкільних таборів, школярі, які займаються в гуртках МЦПР, всі бажаючі віком від 7 до 10 років.
Діти змогли  добре відпочити, а головне - активно. Чудова погода піднімала всім настрій. Школярі змагалися в різних рухливих іграх та естафетах, мали можливість ознайомитися з елементами туризму, рукопашного бою, волейболу, пограти у баскетбол, зробити малюнок на асфальті.
Творчі колективи Будинків дитячої творчості міста прикрасили свято своїми виступами, надали незабутнє враження на учасників свята та їх батьків. Безтурботні та щасливі малюки поверталася додому з солодкими призами.
Пам’ятаймо, що наші діти заслуговують на безхмарне дитинство та на те, щоб зростати в мирі!
Донецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

 

Детальніше ...