Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ У КИЄВІ

  • Опубліковано в Новини
Сьогодні в українській столиці за ініціативи Національного олімпійського комітету України та за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації відбувся Олімпійський день, який щороку проходить майже в 200 країнах світу з нагоди дня створення Міжнародного Олімпійського Комітету.
Детальніше ...

Олімпійський день зібрав У Запоріжжі понад тисячу учасників

Понад тисячу учасників зібрав сьогодні в Запоріжжі «Всеукраїнський Олімпійський день». Цей захід щорічно проходить по всій Україні з ініціативи Міжнародного олімпійського комітету, а в Запоріжжі його проводять понад двадцять років.
Детальніше ...

СПОРТИВНА ЛУГАНЩИНА

У Луганському обласному ліцеї-інтернаті «Кадетський корпус ім. Героїв Молодої гвардії» відбулося відкриття ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Детальніше ...

Підбито підсумки спортивних досягнень Спортивного клубу «Лисичанського педагогічного коледжу ЛНУ ім. Тараса Шевченка»

1 червня 2017 у  коледжі відбулася церемонія підбиття підсумків діяльності та вшанування кращих спортсменів громадської організації Спортивний Клуб «ЛПК» (далі СК «ЛПК») за 2016-2017 навчальний рік.
Детальніше ...

Визначилися переможці фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт» Прикарпаття

У місті Галич відбувся обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт». У фінальній частині змагань взяли участь 12 команд міст, районів, ОТГ області.
Детальніше ...