Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

НА СТОЛИЧНОМУ СТАДІОНІ «СТАРТ» ВІДБУЛОСЯ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНЕ СВЯТО ПРОФТЕХОСВІТИ

31 травня на славетному столичному стадіоні «Старт» свято спорту розпочалось з урочистого нагородження цінними призами команд столичних професійно-технічних навчальних закладів, які протягом поточного навчального року продемонстрували високі спортивні досягнення під час участі у Всеукраїнських змаганнях з видів спорту, а також переможців і призерів змагань Спартакіади серед ПТНЗ м. Києва.
Детальніше ...

Вадим Стеценко ознайомився із функціонуванням спортивно-веслувальної бази Комітету на Львівщині

  • Опубліковано в Новини
1 червня в межах перебування з робочим візитом на Львівщині голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко відвідав спортивно-веслувальну базу Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
Детальніше ...

СПОРТИВНІ НОВИНИ ЗАПОРІЖЖЯ

  • Опубліковано в Новини
Два дні у Запоріжжі визначали чемпіона Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк. Нагадаємо на початку змагань в боротьбу за головний трофей вступили більше 200 команд українських вишів.
Детальніше ...

Вадим Стеценко зустрівся із трудовим колективом Львівського обласного відділення Комітету

  • Опубліковано в Новини
1 червня 2017 року з робочим візитом на Львівщині перебувала делегація представників Міністерства освіти і науки України, в складі якої область відвідав голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Григорович Стеценко.
Детальніше ...

У Запоріжжі визначили кращу студентську баскетбольну команду України

Два дні у Запоріжжі визначали чемпіона Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк. Нагадаємо на початку змагань в боротьбу за головний трофей вступили понад 200 команд українських вишів.
Детальніше ...

Миколаївщина: свято дитинства

Снігурівська ДЮСШ Миколаївської області проводить багато різноманітних спортивних свят для дітей, але святкування  Дня  захисту дітей  1 червня 2017 року  зайняв особливе місце в цьому місті. Дитячий спортивний фестиваль з дзюдо пройшов  на базі Снігурівської ДЮСШ, в Снігурівській ЗОШ №4 відбувся шаховий турнір, на спортивному майданчику ДЮСШ – турнір з футболу, на стадіоні «Колос» - змагання з легкої атлетики. Змагання проводились з ініціативи  першого  заступника голови Снігурівської обласної ради Івана Васильовича Кухти.
Детальніше ...