Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Команда веслувальників ЛДУФК – друга на Універсіаді-2017

Команда Львівського державного університету фізичної культури виборола друге загальнокомандне місце (676,5 очок) на літній Універсіаді України-2017 з веслування на байдарках і каное у Дніпрі.
Цей успіх став можливим завдяки плідній роботі тренера-представника ЛДУФК Ярослава Редька зі студентами-спортсменами. Зокрема, на цих змаганнях честь університету вміло відстояли: Володимир Бородулько, Артем Баландін, Станіслав Львов, Христина Казимірська, Оксана Сторожук, Ольга-Богдана Шостак, Галина Ковальчук, Олексій Чичкан та Роман Притула. Для багатьох з них – це перший дорослий успіх у їхній спортивній кар’єрі. Отож, вітаючи з цим успіхом, бажаємо вищеназваним спортсменам успіхів у подальших стартах.
Львіський державний університет фізичної культури.
Детальніше ...

Волинь: на старті «Олімпійське літо»

На базі дитячо-оздоровчого табору «Сонячний» у с. Гаразджа Луцького р-ну, який підпорядкований Центру туризму, спорту і екскурсій, управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації відбулися фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи «Олімпійський день» за Всеукраїнською програмою «Олімпійське літо».
Детальніше ...

Міжнародна науково-практична конференція «Фізична активність і якість життя людини»

За підтримки Міністерства освіти і науки, Національної академії педагогічних наук у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки 14–16 червня відбулася конференція «Фізична активність і якість життя людини».
Основним завданням конференції було залучення науковців до обґрунтування місце і значення фізичної активності в поліпшенні якості життя людини.
У роботі конференції взяли участь представники університетів і наукових установ з України, Польщі і Білорусі – Академії імені Яна Длугоша в Ченстохові, Університету природничо-гуманістичного в м. Седльце, Університету Яна Кохановського в Кельцах, Національного університету фізичного виховання і спорту України, Львівського державного університету фізичної культури, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Національного університету водного господарства та природокористування, Луцького національного технічного університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Херсонського державного університету, Поліського державного університету і т. д.
У день відкриття на пленарному засіданні було заслухано 8 доповідей, зокрема «Fizjoterapeutyczne zastosowanie przeciwstawnych wskaźników biomechanicznych – pomiar zawodników sportów walki» (доктор габілітований, професор Академії імені Яна Длугоша Яцек Вонщік), «Підходи до оцінки якості життя людини: міжнародний досвід» (доктор наук з фізичного виховання та спорту, завідувач кафедри інноваційних та інформаційних технологій у фізичній культурі і спорті Національного університету фізичного виховання і спорту України Оксана Шинкарук), «Theoretical and methodological principles for support of quality of life of different population groups» (доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор кафедри теорії і методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури Юлія Павлова), «Якість життя студентів вищих навчальних закладів: стан, проблема та перспективи дослідження» (доктор наук з фізичного виховання та спорту, проректор з адміністрування та розвитку Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось).
Активну участь у роботі конференції взяли завідувач кафедри теорії і методики фізичної культури, доктор наук з фізичного виховання та спорту Іванна Боднар та професори кафедри, доктори наук з фізичного виховання та спорту Геннадій Єдинак та Юлія Павлова.
 
За матеріалами конференції опубліковано збірник тез доповідей.
Фізична активність і якість життя людини [Текст] : зб. тез доп. І Міжнар. наук.-практ. конф. (14–16 черв. 2017 р.) / уклад.: А. В. Цьось, С. Я. Індика. – Луцьк : Східноєвроп. нац. ун-т ім. Лесі Українки, 2017. − 65 с.

 

Детальніше ...

Сумщина: виступ роменчан на чемпіонаті України з легкої атлетики

14-16 червня 2017 року в м. Харків відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 року народження та молодші. У змаганнях взяли участь команди ДЮСШ та СДЮШОР з усіх областей України.
Детальніше ...

Олімпійський день великоанадольських студентів

Великоанадольський лісовий коледж, що на Донеччині, має понад 170 – річну історію і є одним з найстаріших навчальних закладів України. Основними завданнями педагогічного колективу навчального закладу є підготовка висококваліфікованих фахівців, адаптованих до сучасного життя.
Детальніше ...

Баскетболістки ЛДУФК отримали заслужені нагороди

Напрочуд вдалим вийшов цьогорічний сезон у жіночої баскетбольної команди Львівського державного університету фізичної культури (головний тренер – Ірина Кленіна)– четверте місце у вищій лізі України, перемога в Універсіаді України у баскетболі 3х3 і третє місце – у Студентській лізі Україні.
Детальніше ...

З нагоди Дня медичного працівника у Львівському обласному лікарсько-фізкультурному диспансері відзначено фахівців спортивної медицини

16 червня у Львівському обласному лікарсько-фізкультурному диспансері (м. Львів, вул. Євгена Коновальця, 47-а) відбулися урочисті збори працівників диспансеру та фахівців спортивної медицини Львівщини з нагоди Дня медичного працівника.
Детальніше ...