Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

Чернігівські студенти – чемпіони ХІІІ літньої Універсіади України з волейболу

Матч за трете місце між командами Сумської та Львівської областей видалась дуже видовищною і конкурентною. Перемогу з рахунком 3:2 здобули львівські студенти. Вони стали бронзовими призерами.
Детальніше ...

Луганщина: відзначення Всеукраїнського Олімпійського дня

З метою пропагування здорового способу життя, відзначення Всеукраїнського Олімпійського дня та поширення олімпійського руху в районі 15 червня 2017 року по вулиці Українській смт. Новопсков відбувся другий легкоатлетичний забіг за трьома віковими категоріями.
Детальніше ...

Учні Авдіївського професійно-технічного училища завжди попереду

На підставі наказу ДОН Донецької облдержадміністрації «Про проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнівської та студентської молоді Донецької області» з метою визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості учнів, створення належних умов для фізичного розвитку учнів, покращення їх здоров’я, забезпечення здатності до високопродуктивної праці, захисту суверенітету і територіальної цілісності України, а, також, сприяння у вихованні патріотизму та громадянської позиції, у Авдіївському професійно-технічному училищі наприкінці навчального року всі учні були допущені до щорічного оцінювання  фізичної підготовленості і показали непогані результати.
Детальніше ...