Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Menu

У Чернігові триває ХІІІ літня Універсіада України з волейболу серед чоловічих команд

Сьогодні, 15 червня завершився другий iгровий день фiнальної частини ХIII лiтньої Унiверсiади України з волейболу серед чоловiчих команд.
Детальніше ...

Артур Палатний, голова Комітету ВР з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму: "Україна може отримати право на проведення у місті Києві Всесвітньої Універсіади влітку 2021 або 2023 року"

  • Опубліковано в Новини
З відповідною ініціативою до нашого Комітету звернувся президент Спортивної студентської спілки України, ректор Національного університету фізичного виховання і спорту Євгеній Імас, який вже провів попередні переговори з керівництвом Міжнародної федерації університетського спорту (FISU - International University Sport) та отримав згоду на подачу заявки від України.
Детальніше ...

Вінниця: Завершились фінальні змагання з велоспорту (шосе) ХІІІ літньої Універсіади України

Упродовж  13-15 червня 2017 року у м. Вінниця   тривали фінальні змагання з велосипедного спорту (шосе) за програмою ХІІІ літньої Універсіади України.
Детальніше ...

«Олімпійський день» у Кропивницькому відзначили масовим забігом і спортивними змаганнями

15 червня у Кропивницькому провели «Олімпійський день» - спортивне свято, що відзначається в усьому світі з нагоди створення Міжнародного олімпійського комітету та відродження Олімпійських ігор.
Детальніше ...

НА ШЛЯХУ ДО ОЛІМПІЙСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ

Завершується підготовка молодих українських спортсменів, які візьмуть участь в літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі (22-30 липня в угорському місті Дьор). Честь України на цьому престижному спортивному форумі захищатиме і п'ятеро київських учнів.
Детальніше ...

Успіхи студентів ЛДУФК

На чемпіонаті України серед молоді (до 23 років), юніорів та юніорок, який 11 червня завершився у Львові перемогами відзначилися студенти Львівського державного університету фізичної культури.
Детальніше ...

У ЛДУФК відбулася регіональна нарада-семінар МОН України

12 червня у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася регіональна нарада-семінар з питань організації і проведення прийому вступників у 2017 році до вищих навчальних закладів України. Тема наради – «Зміни до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році». Нараду організовано Міністерством освіти і науки України.
Детальніше ...